Hlavní navigace

Názor k článku 5 tipů, které vám pomohou při koupi bytu od gabinak - Pokud budete sledovat nabídky největších realitních serverů, které...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 8. 2014 8:31

  gabinak

  Pokud budete sledovat nabídky největších realitních serverů, které sdružují nabídky realitních kanceláří a vyfiltrujete si jen byty, které svými parametry splňují vaše požadavky, můžete si je označit do oblíbených a každá změna se vám potom ohlásí přes mail nebo podobně (záleží na nastavení serveru).

  Pak uvidíte, které byty zde visí dlouho, které se zlevnily (proto radím sledovat delší dobu, ať vidíte ty změny u nabídek) a po jaké slevě jdou do rezervace - tedy projevil o ně někdo zájem..Nejde o to sledovat všechny reality, ale jen svůj zájmový okruh, ať jste v obraze..

  Samozřejmě konečnou kupní cenu neuvidíte, ale zlevnění vysledujete (u nabídek bývá i datum aktualizace a bývá také vyznačena sleva..) případně si všimnete, že vám přišlo oznámení o změně a protože budete koukat jen na své vyfiltrované byty, změny ceny si všimnete...

  Žádný jednoduchý nástroj, který vám hned řekne, že ten a ten byt je levný či naopak drahý, není :) chce to tomu opravdu věnovat nějaký čas, ale nemovitost nekupujete každý den že...:) nebo toho realiťáka, který má ceny v oku a poučí vás rychleji, ale bude to mnohem dražší, než samostudium :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).