Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku 3 tipy, jak ušetřit pomocí kreditních karet od mr - Z hlediska finanční situace, tzv. ankety, ekonomického, morálního...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 5. 2015 14:45

  mr

  Z hlediska finanční situace, tzv. ankety, ekonomického, morálního hlediska atd. jsou ve výhodě ti, co platební kartu nechtějí a nepotřebují.Z pěti variant 37% převyšují ti,co ji nemají.Osobně platím ručně a v případě více měsíců vždy na více období. Výhodou je kontrola nad sebou, abych se nedostal do potíží a sporu, což se platební kartě a účtů stává běžně.Kdo vidí úsporu a výhody u bank, se sám přesvědčil, jak je vše složité a závisí na mnoha faktorech, vytvářejících iluzí, že to funguje.
  Vypadne proud, nastanou změny, situace se zhorší atd. a jsme v maléru.Kdo bude za to zodpovědný? Když my ne, budeme to jen my.Banka si umyje námi ruce a jede se dál.Vždyť nás je tolik a všichni máte radost ze hry s názvem platební karta a účtu i když nám dají výhodu, stejně se jim to na poplatcích vrátí.A ne u nás, i když z toho můžeme profitovat.Musíme vědět kdy skončit, pokud to jde. Jinak nás polapili.A v dalších obdobích to má banka zpět.Většina u toho forbesu prodělává.Jak bylo popsáno 99%.Placení je vždy zdlouhavé opolovinu času než na ruku.

 • 13. 5. 2015 17:17

  Tomáš Marný

  Takovouhle pitomost bych nevypotil ani po deseti pivech...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).