Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku 3 novinky, které zdraží povinné ručení od AAA - Pojistovne Triglav asi ruplo v kysne, kdyz letos...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 9. 2013 20:39

  AAA (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pojistovne Triglav asi ruplo v kysne, kdyz letos velke spouste stalych a bezproblemovych klientu zvedli bez zduvodneni sazbu o 100%, zrejme ve snaze primet je k prechodu na jejich nove tarify.
  Cili jako stavajici klient bych platil vic (pri nizsim pojistnem kryti) nez kdybych si jako klient z ulice sjednal ten jejich premiovy tarif.
  Ty nove tarify jsou sice i tak stale relativne vyhodne, nicmene pokud me nekdo nazyva Vazeny kliente a pritom se chova takhle, navic na infolince se chovaji stylem "no jestli chcete jit jinam je to vase pravo" tak sorry, ale sbohem a satecek.

 • 26. 9. 2013 22:25

  (neregistrovaný) 213.195.215.---

  Pojišťovna, to jsou najatí manažeři. Manažeři, kteří jsou hodnoceni podle aktuálních výsledků. Takže aktuálně naberou x klientů. Dostanou roční odměny. Co bude za rok, to je nezajímá. Ostatně fluktuace v pojišťovnictví je i na manažerských pozicích docela velká.

  Další věc je to, že naprostá většina lidí se nezajímá, kolik za (nejen) pojištění platí. Na lenivost, pohodlnost se v obchodě obecně spoléhá.

  Spíš mě zaráží, proč Triglav podleze cenu majoritních pojišťoven o 3 litry, když by mu k akvizici klienta stačili srazit cenu o tisícovku. Výsledkem je totiž to, že i Triglav musí nakonec zdražit. Později, ale o to výrazněji.

 • 26. 9. 2013 22:35

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz

  Ten první odstavec je dobrej blábol, nezdálo se ti o tom s rukou v nočníku?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).