Hlavní navigace

Zuno nově prodává i cestovní pojištění od UNIQA pojišťovny

Sdílet

Gabriela Hájková 9. 12. 2015

Zuno nově zprostředkovává jednorázové a celoroční cestovní pojištění. Zájemci si ho ve variantě pro jednu osobu či celou rodinu mohou sjednat v mobilní aplikaci.

Banka nabízí produkt ve čtyřech variantách. První balíček Cestovní pojištění obsahuje pouze cestovní pojistku s pojištěním léčebných výloh a asistenčních služeb do 5 mil. Kč. Varianta Cestovní pojištění Sport navíc obsahuje také pojištění pro zimní sporty. V balíčku Cestovní pojištění Plus si klient sjedná také pojištění odpovědnosti a zavazadel a poslední varianta Cestovní pojištění Plus Sport obsahuje také úrazové pojištění. Kompletní přehled pojistných částek u jednotlivých balíčků najdete na webu Zuno.

Cena cestovního pojištění závisí na tom, kam a na jak dlouho cestujete, zda se pojišťujete individuálně nebo v rámci celé rodiny a jaký balíček zvolíte.

Příklad

Při sjednání cestovního pojištění v nejzákladnějším balíčku vás jeden den cestování po Evropě vyjde jako jednotlivce na 15 Kč. Rodinné pojištění ve variantě Cestovní pojištění vyjde po Evropě za jeden den na 33 Kč.

Roční pojištění vás individuálně v rámci balíčku Cestovní pojištění vyjde nejméně na 360 Kč při cestách po Evropě, při pojištění celé rodiny pak na 900 Kč.

Zdroj: Zuno

Produkt mohou zájemci sjednat jednorázově či na celý rok buď jen pro sebe nebo i pro rodinu, maximálně ale včetně manžela či druha a čtyř dětí do 18 let.

Platba pojistného se rovnou odečte z běžného účtu v Zuno. Cestovní pojištění je možné uzavřít i přímo ze zahraničí, pak ale začíná platit až od sedmého dne po jeho sjednání.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).