Spočítejte si...

Zavřít

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra začala nabízet cestovní pojištění

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) začala ve spolupráci s pojišťovnou Viktoria Volksbanken nabízet cestovní pojištění.

Hlavním bonusem cestovního pojištění s pojišťovnou Victoria bude pro klienty ZP MV ČR 20% rodinná sleva na pojištění. Přičemž za rodinu bude považován už jeden dospělý – klient ZP MV ČR – a jedno dítě. Členy Klubu pojištěnců čeká další, tentokrát 10% sleva.

Pojištění na cesty po Evropě budou mít zaručené léčebné výlohy, aktivní asistenci a lékařský převoz v neomezené výši.

Jak se vyvíjely ceny v uplynulém týdnu? Prodej mobilů narostl asi o třetinu        
Petrásek
Petrásek (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
20. 3. 2016 22:50 Nový

pojišťovna

celé vlákno

Jsem členem ZPMVČR a využivam i jejich zahranični pojištěni. Využil jsme ho už jednou, když jsem zjistil že tuto možnost nabizeji a dokonce jsem ho i využil a problem nebyl, takže od té doby už se nebojim a cestovni pojištěni uzaviram už jen u nich.

Duckym
Duckym (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
30. 5. 2016 21:19 Nový

Re: pojišťovna

celé vlákno

Nikdy jsem s ZP MV ČR problémy neměla. Z naši rodiny jsme u ní všichni. Navíc každý rok čerpáme ruzné příspěvky. Nikdy se mi nestalo, že by nás nějaky dr odmítnul, že by s ní neměl smlouvu.

Mikol
Mikol (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
29. 6. 2016 16:59 Nový

Re: pojišťovna

celé vlákno

Ahoj s manželem jsme od letoška oba u ZPMV. Manžel byl původně u VZP, ale kvůli příspěvkům na děti přešel k ZPMV. Vyhod je dost, sice prý před 4 lety to bylo výrazně lepší, ale doba se změnila a i tak je to pořád s příspěvky lepší než kdekoli jinde…