Hlavní navigace

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra začala nabízet cestovní pojištění

Sdílet

Jiří Velinský 19. 12. 2008

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) začala ve spolupráci s pojišťovnou Viktoria Volksbanken nabízet cestovní pojištění.

Hlavním bonusem cestovního pojištění s pojišťovnou Victoria bude pro klienty ZP MV ČR 20% rodinná sleva na pojištění. Přičemž za rodinu bude považován už jeden dospělý – klient ZP MV ČR – a jedno dítě. Členy Klubu pojištěnců čeká další, tentokrát 10% sleva.

Pojištění na cesty po Evropě budou mít zaručené léčebné výlohy, aktivní asistenci a lékařský převoz v neomezené výši.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 3. 2016 22:50

  Petrásek (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jsem členem ZPMVČR a využivam i jejich zahranični pojištěni. Využil jsme ho už jednou, když jsem zjistil že tuto možnost nabizeji a dokonce jsem ho i využil a problem nebyl, takže od té doby už se nebojim a cestovni pojištěni uzaviram už jen u nich.

 • 30. 5. 2016 21:19

  Duckym (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nikdy jsem s ZP MV ČR problémy neměla. Z naši rodiny jsme u ní všichni. Navíc každý rok čerpáme ruzné příspěvky. Nikdy se mi nestalo, že by nás nějaky dr odmítnul, že by s ní neměl smlouvu.

 • 29. 6. 2016 16:59

  Mikol (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Ahoj s manželem jsme od letoška oba u ZPMV. Manžel byl původně u VZP, ale kvůli příspěvkům na děti přešel k ZPMV. Vyhod je dost, sice prý před 4 lety to bylo výrazně lepší, ale doba se změnila a i tak je to pořád s příspěvky lepší než kdekoli jinde…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).