Hlavní navigace

Zonky odstartovaly soutěž o nejlepší inovace roku 2020

Sdílet

Lenka Kašparová 13. 2. 2020

Zonky spustily druhý ročník soutěže Zonky Innovation Awards, do které je letos nominováno 81 projektů. O vítězích soutěže rozhodne veřejnost v online hlasování, které probíhá od 8. února 2020 do 15. března 2020 na webové stránce www.zia.cz. Lidé mohou v rámci kategorií vybírat nejlepší inovativní služby v oblasti přepravy, bydlení, domácnosti, volného času a financí. Nově se letos oceňuje také nejlepší Český startup, Inovace roku a Služby pro podnikatele. Vyhlášení vítězů proběhne 31. března 2020.

V loňském roce jsme zaznamenali velký zájem jak od zúčastněných firem, tak od médií, a proto jsme se rozhodli tuto akci zopakovat. Je to naše poděkování firmám, které neváhají inovovat a zlepšovat svět okolo nás, vysvětluje Jan Sladovník, šéf marketingu Zonky.

Na soutěž naváže série debat s představiteli jednotlivých firem. Tématem budou trendy v oblasti inovací a technologií. Přednášky odstartují první březnový týden pod názvem Zonky Innovation Talks. Organizátoři soutěže doufají, že pomůžou k vývoji zajímavých služeb a inspirují další inovátory, kteří zatím o nějakém zlepšováku jenom přemýšlejí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).