Hlavní navigace

Za platbu kreditní kartou připíše Cetelem klientovi na účet finanční odměnu

Sdílet

Redakce 6. 6. 2008

Cetelem nabízí od 1. června 2008 všem klientům možnost získat finanční odměnu za nákupy uhrazené kreditní kartou vydanou společností Cetelem, a to až do výše 1,5 % z hodnoty nákupu.

Odměna, kterou klientovi Cetelem připíše zpět na úvěrový účet, závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Maximální výše připsané finanční prémie může být až 150 Kč za měsíc, což je částka, kterou lze získat při platbách kartou v celkové hodnotě 10 tisíc Kč.

Klient svou kartu nemusí nikde registrovat, odměny se mu budou automaticky započítávat od 1. června 2008. Pro výpočet odměny se počítají všechny bezhotovostní platby v obchodech včetně nákupů na internetu i prostřednictvím Virtuální karty. Tato mimořádná akce platí minimálně do konce roku 2008.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 6. 2008 9:28

  (neregistrovaný)
  150 měsíčně a nejspíš stejně dělaj poplatky za vedení a kartu. Navíc jen do konce roku.
 • 6. 6. 2008 17:34

  Cetelem ČR, a.s. (neregistrovaný)
  Vážený kliente,
  společnost Cetelem nabízí pravidelně svým klientům zvýhodňující podmínky k novým či stávajícím produktům. Tentokrát jde o odměnu za pravidelné používání karty tj. bonus za to, že klient kartou „jen“ zaplatí. Částka, která se klientovi připíše na účet, závisí na tom, jak často kartu využívá. Nejvýše lze získat až 150 korun měsíčně, což se Vám samozřejmě může zdát jako malá suma. Mít ale tento bonus na svém účtu jen proto, že používám kartu, je příjemná odměna, která může bohatě pokrýt např. i Vámi zmiňované poplatky za vedení účtu či výpisy. A časové omezení? Jedná se standardní platnost nabídky s možností prodloužení. Pro více informací navštivte: www.cetelem.cz.
 • 25. 7. 2008 12:27

  anonymní
  měl jsem za to že reklama v diskuzním fóru není dovolená
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).