Spočítejte si...

Zavřít

Za platbu kreditní kartou připíše Cetelem klientovi na účet finanční odměnu

Cetelem nabízí od 1. června 2008 všem klientům možnost získat finanční odměnu za nákupy uhrazené kreditní kartou vydanou společností Cetelem, a to až do výše 1,5 % z hodnoty nákupu.

Odměna, kterou klientovi Cetelem připíše zpět na úvěrový účet, závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Maximální výše připsané finanční prémie může být až 150 Kč za měsíc, což je částka, kterou lze získat při platbách kartou v celkové hodnotě 10 tisíc Kč.

Klient svou kartu nemusí nikde registrovat, odměny se mu budou automaticky započítávat od 1. června 2008. Pro výpočet odměny se počítají všechny bezhotovostní platby v obchodech včetně nákupů na internetu i prostřednictvím Virtuální karty. Tato mimořádná akce platí minimálně do konce roku 2008.

Na Velikonoce a Vánoce budou obchody na Slovensku zavřené Známe vítěze soutěže Zlatá koruna 2008        
Já
(neregistrovaný)
6. 6. 2008 9:28 Nový

Směšný

celé vlákno
150 měsíčně a nejspíš stejně dělaj poplatky za vedení a kartu. Navíc jen do konce roku.
Cetelem ČR, a.s.
Cetelem ČR, a.s. (neregistrovaný)
6. 6. 2008 17:34 Nový

Re: Směšný

celé vlákno
Vážený kliente,
společnost Cetelem nabízí pravidelně svým klientům zvýhodňující podmínky k novým či stávajícím produktům. Tentokrát jde o odměnu za pravidelné používání karty tj. bonus za to, že klient kartou „jen“ zaplatí. Částka, která se klientovi připíše na účet, závisí na tom, jak často kartu využívá. Nejvýše lze získat až 150 korun měsíčně, což se Vám samozřejmě může zdát jako malá suma. Mít ale tento bonus na svém účtu jen proto, že používám kartu, je příjemná odměna, která může bohatě pokrýt např. i Vámi zmiňované poplatky za vedení účtu či výpisy. A časové omezení? Jedná se standardní platnost nabídky s možností prodloužení. Pro více informací navštivte: www.cetelem.cz.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
25. 7. 2008 12:27 Nový

Re: Směšný

celé vlákno
měl jsem za to že reklama v diskuzním fóru není dovolená