Hlavní navigace

Z každé platby kreditní kartou Premium půjde nově 0,1 % na vodící psy

Sdílet

Československá obchodní banka zavedla ve spolupráci se společností Mastercard novou službu ke kreditní Premium Kartě. Z každé platby, kterou provedete zmíněnou kreditní kartou, půjde 0,1 % na výchovu a výcvik vodících psů pro nevidomé.

Stejným dílem pak přispěje banka i Mastercard, takže se příspěvek ztrojnásobí. Částka bude směřovat na účet Nadačního fondu Mathilda.

Náklady na výcvik vodicího psa se pohybují mezi 250 000 až 300 000 Kč, a i když většinu nákladů lze žádat od státu, platí to pouze u úspěšných výcviků. Proto jsme se rozhodli tuto aktivitu trochu rozhýbat. Čím více lidí se přidá, tím více může být vycvičených psů, kteří někomu zvýší samostatnost a podstatně změní život k lepšímu, říká Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB.

Nová služba je k dispozici od pondělí 15. dubna 2019. Součástí karty je také pojištění v nejvyšších variantách (cestovní pojištění, pojištění ztráty a krádeže i pojištění nákupu a prodlouženou záruku) a další benefity v oblasti cestování, jako jsou VIP vstupy do letištních salónků čí partnerský program Premium.

Výše daru se vám bude zobrazovat v měsíčním výpisu z úvěrového účtu, jednou ročně pak dostanete potvrzení pro daňové účely.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).