Spočítejte si...

Zavřít

Wüstenrot půjčí více bez nutnosti zastavit úvěr nemovitostí

Wüstenrot pozměnila svou Půjčku ProBydlení a nově poskytne úvěr bez nutnosti zajištění zástavním právem do 1 milionu Kč. Při financování družstevního bydlení se hranice posouvá na 2 mil. Kč.

Stavební spořitelna také upravila doby splatnosti. V rámci rychlejší varianty Express je možné zvolit 6 nebo 10letou splatnost úvěru. Jinak je možné volit z variant 14, 18 a 22leté splatnosti.

Wüstenrot neúčtuje v souvislosti se sjednáním tohoto úvěru poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření, za zpracování a poskytnutí úvěru a za správu úvěrového účtu.

Poplatek za uzavření smlouvy neplatí klient, které požádá o úvěr k nové smlouvě o svatebním spoření, uzavřené v PÚ-tarifu OF-P v období od 1. července do 30. září 2015. 

Je vám vedro? Zaměstnavatel vám musí poskytnout nápoje PayPal vrátí nespokojeným zákazníkům peníze i služby nebo digitální zboží        
fosil
fosil (neregistrovaný) 31.186.238.---
3. 7. 2015 11:32 Nový

Re: Wüstenrot půjčí více bez nutnosti zastavit úvěr nemovitostí

"Poplatek za uzavření smlouvy neplatí klient, které požádá o úvěr k nové smlouvě o svatebním spoření, uzavřené v PÚ-tarifu OF-P v období od 1. července do 30. září 2015."

Klient, které...svatební spoření... to je nejaky mongolsko-brnesky hantec?