Spočítejte si...

Zavřít

VZP umožňuje klientům objednat se on-line

Všeobecná zdravotní pojišťovna od poloviny loňského roku začala nabízet klientům možnost objednat se na pobočky se svými záležitostmi. Dnes tuto službu poskytuje na 19 pobočkách a na dalších 23 pobočkách ji chce v průběhu příštích 6 měsíců zprovoznit.

Nejvíce takových poboček funguje ve středních Čechách, následuje Praha a letos by se na dva regiony měl dostat Ústecký kraj. Celkem této služby šetřící čas využilo více než 1000 klientů.

V praxi si klienti najdou pobočku na webových stránkách www.vzp.cz/on-line, kde vyplní formulář, vyberou si datum a vygenerují si kód, který je platný v rozmezí +/- 15 minut od sjednaného termínu. V tomto termínu může klient přijít na pobočku, zadat kód do vyvolávacího systému a na základě toho bude přednostně vyvolán k přepážce.

Obchodníci čekají v únoru růst cen Daň z nemovitosti: Zjistěte si místní koeficient vaší obce        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
14. 1. 2014 16:51 Nový

No..

Nevím jak jinde, ale já jsem se na pobočku VZP nikdy nemusel objednávat a zpravidla jsem tam nikdy nečekal a když, tak pár minut. Bylo vždycky několik okének volných. Ale byl jsem tam osobně asi třikrát za dvacet let. Přesto jsem se už přehlásil jinam. VZP nemá totiž problém s čekacími lhůtami na svých pobočkách, má mnohem horší a větší problémy.