Většina čtenářů serveru Měšec.cz držela palce opozičním obstrukcím

Na konci článku Sedm změn, které odolaly obstrukcím a v roce 2012 zasáhnou vaši peněženku jsme se vás zeptali, komu jste při projednávání změn v oblasti DPH a dalších klíčových zákonů, které se od roku 2012 projeví na vašich rozpočtech, drželi palce. Z výsledků ankety se dá říci, že většina čtenářů serveru Měšec.cz si nepřeje úsporné kroky, které naplánovala vláda. Ze zhruba 400 hlasujících se jich totiž 60 procent přiklonilo na stranu obstruující opozice.

Anketa

Komu jste během šestidenních obstrukcí drželi palce?

Brusel nevěří české ekonomice Informace o důchodech snadno a pohodlně. ČSSZ vybudovala klientské centrum        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
11. 11. 2011 9:13 Nový

No...

celé vlákno

Ono to zatím tak nevypadá, ale to, co se blíží od ledna bude totální katastrofa. Každý normální člověk s inimálními ekonomickými znalostmi ví, že když se blíží krize a ekonomika je tažená spotřebou, je ideální trochu zvolnt daně, aby spotřeba stoupla. A na to bych si klidně i půjčil. GAlaktický ekonom to dělá právě naopak. Kam to velmi brzo povede, to už bylo možné spatřit například u PHM. Nu, bude to pořádná rána...

AAA
AAA (neregistrovaný) 62.216.147.---
11. 11. 2011 12:24 Nový

Re: No...

celé vlákno

Aha. No kdyz pravice pri posledni krizi trochu zvolnila dane, tak to socialiste dodnes jeci jak podsvincata ze ODS podtrhla prijmovou stranku rozpoctu.
To by si asi soudruzi meli ujasnit, co vlastne chteji, ne? Nebo nemaji ani minimalni ekonomicke znalosti? :)