Hlavní navigace

V Účtenkovce se bude opět hrát o Ford Focus, ministerstvo ukončilo tendr

Sdílet

Jiří Hovorka 12. 12. 2017

I v příštích třech slosování účtenkové loterii bude jako druhá cena automobil Ford Focus Kombi. Oznámilo to ministerstvo financí, které dokončilo výběrové řízení.

Vítězným dodavatelem je autosalon Auto Kora top, který v rámci výběrového řízení nabídl nejvýhodnější nabídku a vůz v požadovaných standardech dodá za 357 009 Kč (včetně DPH), sdělil Michal Žurovec, mluvčí ministerstva.

O stejný automobil s motorem o obsahu 1,6 litru v tmavě modré barvě se soutěžilo i v prvním slosování Účtenkovky v polovině listopadu. Nyní tedy bude jako druhá výhra i ve slosováních, ke kterým dojde 15. prosince, 15. ledna a 15. února.

Vůz je vybaven klimatizací, zadními parkovacími senzory, stropními, předními i bočními airbagy, palubním počítačem či CD přehrávačem s USB. Výbava vozu zahrnuje elektronický stabilizační systém ESC s protiprokluzovým asistentem TA, bezpečnostním brzdovým asistentem EBA a ABS, dodal Žurovec.

Účtenkovou loterii zahájilo ministerstvo financí na podporu elektronické evidence tržeb. Každý měsíc se hraje o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Účast v Účtenkovce je zdarma a vyhrát může každý, kdo zaregistruje platnou účtenku.

V listopade se do loterie aktivně zapojilo zhruba 450 tisíc hráčů, kteří do slosování úspěšně zaregistrovali 11,5 milionu účtenek.

Vůz, o který se hraje:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 12. 2017 13:51

    omg (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz

    Hraje? Porát je výherce přísně tajný? Tak to se spíš rozdávají první ceny určeným výhercům ne....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).