Hlavní navigace

UniCredit Bank zavádí refinancování kreditek. Nulový úrok poskytne jen na půl roku

Sdílet

Gabriela Hájková 21. 10. 2014

UniCredit Bank zavádí službu Card Balance Transfer, která umožňuje převést zůstatky na kreditních kartách od jiných poskytovatelů na kreditku od UniCredit Bank. Ta pak nabízí nulové úročení převedené částky, ale pouze během prvních šesti měsíců používání. 

Poté se na nesplacené prostředky i všechny další transakce aplikuje úrok 1,58 % měsíčně, tedy 18,96 % p.a. 

Platnost kreditní karty je tři roky. Bez poplatku za vedení ji může mít držitel, který bude mít za měsíc bezhotovostní obrat alespoň 3000 Kč.

Při převedení zůstatku platíte ještě jednorázový poplatek za převod karty ve výši 4 % z převáděného zůstatku, maximálně 1200 Kč. 

Refinancování kreditních karet na jinou kreditku ale nabízí i Česká spořitelna se službou Převod karty k nám. Za využití služby neúčtuje poplatek. 

Na kartu si můžete převést zůstatek z kreditní nebo úvěrové karty jiné společnosti. Po dobu prvních šesti měsíců se na zůstatek vztahuje úrok 9,9 % ročně. Od sedmého měsíce se pak zvýší na 23,88 % ročně.

Pro využití je nutné navštívit pobočku s výpisem své původní kreditky. České spořitelně pak udělíte souhlas se zaplacením zůstatku původní karty a zůstatek se poté převede na kartu u České spořitelny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).