Hlavní navigace

UniCredit Bank nabízí novým klientům k běžnému účtu 6% sazbu a 3% cashback na kartu

16. 11. 2022

Sdílet

Unicredit Autor: Jan Vaca

Kompletní podmínky k akční sazbě nebo k 3% cashbacku najdete na webu UniCredit Bank.

UniCredit Bank nabízí novým klientům, kteří si založí korunový běžný účet Start, Open nebo Top, úročení ve výši 6 % ročně. Při sjednání vám banka vlastně zřídí balíček, který obsahuje dva účty. První z nich je transakční, určený pro běžný platební styk a druhý je určený pro uložení úspor. Právě na něm banka bude aplikovat 6% sazbu, kterou garantuje do konce března 2023 a vztáhne ji na maximálně na zůstatek do 500 tis. Kč.

Kromě toho získají klienti na jeden rok také 3% cashback z plateb kartou v rámci podmínek nabídky slevového programu U-šetřete. Pro získání cashbacku je nutné aktivovat právě program U-šetřete a dále v něm ještě aktivovat konkrétní slevu. Za platby kartou u partnerů programu (po aktivaci slevy) vám banka za měsíc vrátí v rámci cashbacku maximálně 500 Kč. Samotný program pak nabízí ještě slevy z ceny u partnerů programu.

Měsíční limit je platný vždy pro provedené nákupy v daném kalendářním měsíci, program vše sám hlídá a nedovolí jeho překročení. Pokud je v aktuálním měsíci limit vyčerpán, klient může získávat úspory za nákupy u ostatních obchodníků. Limit je vždy jen v rámci dané nabídky. Pro získávání úspor v novém měsíci klient nemusí nic dělat, limit se znovu sám odemkne, upozornil Petr Plocek, mluvčí UniCredit Bank s tím, že pokud se blíží vyčerpání limitu a posledním nákupem by došlo k jeho překročení, je odměna pokrácena přesně do výše vyčerpání limitu.

Odměna 3 % z plateb se neaplikuje na výběry hotovosti, platby u kurýrních společností, nákupy kryptoměn a peněžní a měnové převody.

Účty, k nimž banka nabízí akci, je možné založit i online ve variantách:

 • Start (0 Kč měsíčně za vedení),
 • Open (89 Kč měsíčně za vedení),
 • Top (299 Kč měsíčně nebo 0 Kč při příjmu nad 40 tis. Kč měsíčně).

Klienti, kteří si do 28.2.2023 založí účty ve variantě Open či Top získají také balíček produktů Procter and Gamble v hodnotě 2500 Kč. Nabídka obsahuje osm variant balíčků pro ženy i muže.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 11. 2022 12:01

  markot

  Vidím v textu nepřesnost, že 3% do maximální výše 500Kč vyplatí banka za platby u partnerů. Ty 3% jsou ve skutečnosti ze všech plateb (s běžnými výjimkami jako mají podobné cashbacky - nabíjení předplacených karet, sázení apod).
  Za platbu u partnera lze pak získat ještě procenta navíc. Např. já bych aktuálně za platbu u Alberta nad 500Kč dostal 9% (běžná Albert sleva 3%, Extra Albert sleva 3% a tato Unicredit sleva na všechny platby taky 3%). Ale za platbu pod 500Kč by to byly jen 3% té obecné slevy, ty Albertí partnerské slevy jsou vázány těmi minimálně 500Kč nákupu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).