Hlavní navigace

UniCredit Bank nabízí k nové půjčce mobil a úhradu poplatků za předčasné splátky

Sdílet

Gabriela Hájková 14. 10. 2014

UniCredit Bank představila novou půjčku pro konsolidaci úvěrů. Banka avizuje, že po převedení půjčky/půjček do UniCredit Bank může klient ušetřit až 30 % z měsíční splátky při zachování splatnosti. Ptali jsme se tedy, podle čeho se výše úspory řídí. Dosáhnout na úsporu až 30 % na měsíční splátce mohou klienti s dobrou úvěrovou historií a to nejen u UniCredit Bank, ale napříč trhem, vysvětlil pro server Měšec.cz mluvčí banky Petr Plocek

Při sjednání pojištění schopnosti splácet (klienti mají na výběr například pojištění v případě ztráty zaměstnání,  hospitalizace v případě nemoci apod.) a aktivně využívaného účtu U konto za klienty zaplatí všechny poplatky spojené s předčasným splacením původních půjček banka. 

Noví klienti, kteří si převedou půjčku v minimální výši 100 000 Kč s dobou trvání minimálně 48 měsíců spolu s pojištěním schopnosti splácet, získají nový smartphone zdarma. Nabídka je také platná při stejných podmínkách pro sloučení úvěrů, uvádí zpráva UniCredit Bank.

Podmínky platí pro půjčku do výše 600 000 Kč. Poskytnutí a vedení úvěru je bez poplatku. V rámci půjčky je možné pětkrát odložit splátku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).