Hlavní navigace

Twisto nabízí novou jednorázovou virtuální kartu

Sdílet

Veronika Němcová 25. 6. 2021

Twisto nabízí novou jednorázovou virtuální kartu na splátky. Ta umožňuje předem si určit částku, kterou chcete utratit a dobu, za kterou ji splatíte. S kartou můžete platit v kamenných obchodech i na internetu.

Kartu nastavíte v aplikaci Twisto. Při jejím vytváření nastavíte maximální částku, kterou chcete utratit. Maximální částka je omezena výší splátkového limitu, který se u zákazníků liší individuálně – průměrně jde o 36 800 Kč. Splátky můžete rozdělit do tří až dvanácti měsíců. 

Jednorázová virtuální karta Twisto.
Autor: Twisto payments a.s.

Jednorázová virtuální karta Twisto.

Zatímco Twisto splátky si zákazníci pořizují na pár kliknutí až po nákupu, v případě jednorázové karty si celý proces sami připraví dopředu. A to jak maximální výši částky, kterou plánují utratit, tak i počet měsíců, do kterých bude platba rozložena. Vše zvládnou jednoduše a během chvilky v Twisto aplikaci, říká Renata Salata, Chief Commercial Officer v Twisto. 

Podle ní jde nákupy s jednorázovou kartou kombinovat také s nákupy na třetiny. Stačí, když si zákazník nastaví rozložení splátek na tři měsíce, a následně nakupuje na některém z e-shopů ze sekce Nákupy na třetiny. V takovém případě pak neplatí za rozložení platby na splátky nic navíc, vysvětluje Salata.

Virtuální kartu můžete používat stejně jako běžnou platební kartu – zadáním jejích údajů při platbě na e-shopu nebo v kamenných obchodech prostřednictvím peněženek Google Pay a Apple Pay. Údaje o kartě můžete sledovat v Twisto aplikaci nebo na webovém účtu.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).