Hlavní navigace

Téma týdne: Prodej eBanky

Sdílet

Petr Zámečník 3. 8. 2006

Jaký je váš názor na prodej eBanky? Co si myslíte o novém majiteli – Raiffeisenbak? Co očekáváte a čeho s v souvislosti s prodejem obáváte? Podělte se o svůj názor s ostatními čtenáři Měšce v diskusi Téma týdne: Prodej eBanky.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 8. 2006 10:36

  Eviko (neregistrovaný)
  Pokud se týká samotného prodeje, to zatím nedokážu posoudit, to ukáže čas. Jestli internetové bankovnictví zůstane alespoň na stejné úrovni, pak nejsem proti. Co mi však velmi vadí, je úvaha o přejmenování eBanky na Raiffeisenbank. Název je moc dlouhý a nezní pěkně, často ho také lidé píší chybně (viz i Vaše otázka: Co si myslíte o novém majiteli - Raiffeisenbak?) Raiffeisenbank znám jen z protivné reklamy s chudákem zakrývajícím jakýsi plakát na stanici tramvaje a její logo ve mně vzbuzuje dojem nějakého hornického spolku, kdežto můj celkový dojem o eBance je nejméně o řád vyšší. Myslím, že před přejmenováním by si měli udělat průzkum mezi stávajícími klienty, než to krásné jméno pohřbí a v důsledku toho jim pak mnozí utečou.
 • 16. 9. 2006 22:15

  radimeq (neregistrovaný)
  Naprosto souhlasím. Změna názvu je pro mě zklamáním. eBanka je hezký, krátký a výstižný název a byla by škoda ho nahradit tím hnusem (nic proti němčině)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).