Spočítejte si...

Zavřít

Téma týdne: Prodej eBanky

Jaký je váš názor na prodej eBanky? Co si myslíte o novém majiteli – Raiffeisenbak? Co očekáváte a čeho s v souvislosti s prodejem obáváte? Podělte se o svůj názor s ostatními čtenáři Měšce v diskusi Téma týdne: Prodej eBanky.

SkyEurope vyprodává 100 000 letenek Komerční banka upravila úrokové sazby        
Eviko
Eviko (neregistrovaný)
4. 8. 2006 10:36 Nový

Negativní reakce na přejmenování

celé vlákno
Pokud se týká samotného prodeje, to zatím nedokážu posoudit, to ukáže čas. Jestli internetové bankovnictví zůstane alespoň na stejné úrovni, pak nejsem proti. Co mi však velmi vadí, je úvaha o přejmenování eBanky na Raiffeisenbank. Název je moc dlouhý a nezní pěkně, často ho také lidé píší chybně (viz i Vaše otázka: Co si myslíte o novém majiteli - Raiffeisenbak?) Raiffeisenbank znám jen z protivné reklamy s chudákem zakrývajícím jakýsi plakát na stanici tramvaje a její logo ve mně vzbuzuje dojem nějakého hornického spolku, kdežto můj celkový dojem o eBance je nejméně o řád vyšší. Myslím, že před přejmenováním by si měli udělat průzkum mezi stávajícími klienty, než to krásné jméno pohřbí a v důsledku toho jim pak mnozí utečou.
radimeq
radimeq (neregistrovaný)
16. 9. 2006 22:15 Nový

Re: Negativní reakce na přejmenování

celé vlákno
Naprosto souhlasím. Změna názvu je pro mě zklamáním. eBanka je hezký, krátký a výstižný název a byla by škoda ho nahradit tím hnusem (nic proti němčině)