Hlavní navigace

Swiss Life Select nabízí investice do ETF fondů iShares. Slibuje výnos i přes 6 % ročně

Sdílet

Společnost Swiss Life Select Česká republika začala klientům nabízet novou investiční příležitost. Produkt s názvem ETF Constellation umožňuje investovat do volitelných aktivně řízených investičních strategií složených z fondů ETF iShares.

Jednotlivé strategie produktu se liší rizikovým portfoliem a výnosovým potenciálem. Strategie Virgo a Gemini jsou konzervativní, Libra a Sagittarius jsou vyvážené strategie a dynamickou strategií je Taurus. Každá ze strategií je složená z diversifikovaného portfolia více než desítky ETF iShares. Jedná se především o fondy zaměřené na dluhopisy a akcie společností z vyspělých zemí, doplněné o ETF investující do akcií společností z rozvíjejících se zemí a alternativních investic jako jsou nemovitosti a komodity.

Měnové zajištění do české koruny poskytuje společnost Colosseum, která je zároveň poskytovatelem investiční služby obhospodařování majetku této investiční strategie.

V Česku, stejně jako na celém světě, výrazně stoupá popularita nízkonákladových investičních fondů, takzvaných Exchange-TradedFunds(ETF). My nabízíme našim klientům možnost investovat do aktivně řízených strategií složených výhradně z těchto nízkonákladových iShares fondů zajištěných do české koruny, říká Karel Šulc, generální ředitel Swiss Life Select v České republice.

Společnost Swiss Life Select Česká republika je součástí švýcarského finančního holdingu. Zmíněný investiční produkt nabízí ve spolupráci s investiční společností Black Rock.

Očekávaný výnos v pětiletém horizontu je závislý na strategii a pohybuje se od 3,45 % p. a. u strategie Virgo až po 6,21 % p. a. u strategie Taurus.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).