Hlavní navigace

Stavební spoření pro děti klienti nově sjednají i přes aplikaci George

Sdílet

Počítač a děti Autor: Pixabay.com

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) nově umožňuje sjednat stavební spoření pro děti i internetové bankovnictví George od České spořitelny.

Proces sjednání je velmi intuitivní a především rychlý. Díky tomu, že je klient přihlášený v Georgi, mu totiž odpadá povinnost vyplňovat identifikační údaje. Odpoví pouze na pár otázek daných zákonem a nahraje rodný list dítěte. Jedná se o zcela bezpapírový proces, informovala Monika Kopřivová z Buřinky.

Nahrání rodného listu probíhá vždy vyfocením přes mobilní telefon. Součástí procesu je ověření zákonného zástupce a automatické vyplnění údajů z rodného listu dítěte. Rodič pak vyplněné informace jen zkontroluje, vysvětlil také Jiří Neumann, ředitel vkladů a řízení změn.

Do teď bylo možné sjednání stavebka pro děti na pobočce, přes externího prodejce nebo přes web stavební spořitelny, kde byl ale celý proces delší o ověřování.

Do 31. března 2023 prodloužila Buřinka pro všechny klienty akci s bonusem 2500 Kč k nově uzavřené smlouvě o stavebním spoření s úročením vkladů ve výši 2,5% ročně.

Buřinka sníží bonus vyplácený k novým dětským smlouvám o stavebním spoření Přečtěte si také:

Buřinka sníží bonus vyplácený k novým dětským smlouvám o stavebním spoření

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).