Spočítejte si...

Zavřít

Spořicí účet ING Konto můžete dočasně nadopovat na 2,75 % p.a.

Po mnoha akcích zaměřených na získávání nových klientů, spustila ING kampaň zaměřenou tentokrát na stávající klienty i když pouze pro jejich nové vklady. Akce se tak podobá již dříve proběhnuvším akcím Axa Bank.

Předmětem akce je produkt s názvem Zvýhodněný vklad. Jde o speciální vklad v rámci ING Konta, který je úročen zvýhodněnou úrokovou sazbou ve výši 2,75 % p. a. po dobu až 4 měsíců.Sjednat si jej vklad může každý, kdo v období, po které je zařazen do kampaně, zašle na své ING Konto nový vklad tak, aby částka, kterou má k dispozici pro zřízení Zvýhodněného vkladu, dosáhla aspoň 500 Kč.

S nabídkou jsou oslovování klienti vlastnící právě jedno ING konto po dobu více než 12 měsíců. Zvýhodněná úroková sazba je poskytována po dobu 4 měsíců, pokud účet nezrušíte dříve.Standardní úroková sazba na ING kontu je jinak 1,75 % p. a.

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Modrá pyramida nabízí na Moudrém spoření dočasný akční úrok 2 % + 2 % Raiffeisenbank prodává bezpečný dluhopis s 2,40 % p.a. A nedaní se        
No
No (neregistrovaný) ---.214.broadband7.iol.cz
3. 5. 2012 14:00 Nový

Na 4 měsíce to nemá smysl kvůli pár desítkám Kč úroků přehazovat.

celé vlákno

Zejména pokud to máte třeba u Wustenrotu za 2,6% na staré smlouvy do 30.6. a pokud si část zafixujete třeba na 1 rok, můžete mít na tom 3% a zbytek nově za 2,3 %.
Už několikráte jsem ING upozornil že ztratili konkurenceschop­nost.
- nízké úročení jen 1,75%
- čtvrtletní připisování úroků (proč ne denní ?, když se to stejně denně počítá)
- chybí debetní karta
Mám pocit, že s takovou politikou ING u nás brzy skončí

MoB
MoB (neregistrovaný) 93.187.107.---
3. 5. 2012 19:27 Nový

Re: Na 4 měsíce to nemá smysl kvůli pár desítkám Kč úroků přehazovat.

celé vlákno

Já jsem jim sice nic nepsal, i když si myslím totéž, co Vy, ale na spořicím účtu jsem nechal jenom asi 50 Kč. Třeba to pochopí sami :)

Wendy
Wendy (neregistrovaný) ---.tmcz.cz
26. 5. 2012 9:08 Nový

????

celé vlákno

Tak nevím, ale asi jsem to špatně pochopila. Před týdnem jsem ukládala něco přes 9000 a když už mi to nabízeli, šla jsem do zvýhodněnýho úročení. Jakmile se peníze připsaly, aktivovala jsem to. Jenže mi to nabídlo možnost úročit jenom cca 5400, nevím, kde k tomu přišli, proč nemůžu zúročit celý vklad...

Patrik Chrz aura:92
26. 5. 2012 15:43 Nový

Re: ????

celé vlákno

Oni vycházejí z nějakého průměrného zůstatku z minulého období a ten "zabetonují", vyšší úrok se pak vztahuje jen na nové vklady. Pokud je průměrný zůstatek z minulého období příliš nízky, "zabetonují" cca 5000 Kč.

Spořínek
Spořínek (neregistrovaný) ---.army.cz
31. 8. 2012 14:25 Nový

Past jménem: Zvýhodněný vklad u ING

celé vlákno

Po snížení úročení pod 2 % jsem tento způsob rovněž opustila a delší dobu jsem na účtě měla průměrně 2500. S nabídkou zvýhodněného vkladu jsem se nechala nachytat. Zúčastnila jsem se tří kampaní. Všechno vypadá skvěle dokud neskončí první kampaň. Peníze ze skončené kampaně výhodného úročení 2,75 % se nyní uročí 1,75 % a nemůžete je vybrat dokud máte prostředky na zvýhodněných vkladech. Podle pravidla, že při výběru jdou ven ty posledně vložené - tudíž výhodně úročené. Takže hned jak jsem toto pochopila, vybrala jsem až na pár stovek všechny prostředky a počkám, co bude dál ....

Enti
Enti (neregistrovaný) ---.inext.cz
4. 9. 2012 0:21 Nový

Re: Past jménem: Zvýhodněný vklad u ING

celé vlákno

Princip kampaně chápu, ale nechápu její smysl. Je to složité a všechno složité odrazuje zákazníky.