Hlavní navigace

Speciální nabídka pro studenty od Citibank

Sdílet

Redakce 11. 3. 2008

Citibank vytvořila ve spolupráci s GTS Alive nový produkt určený mladým lidem do 26 let a studentům. Ti dostanou k Citi kreditní kartě navíc na jeden rok zdarma GTS Alive kartu, která umožňuje čerpání řady slev pro mladé lidi do 26 let. Studenti vybraných vysokých škol pak navíc mohou využívat kreditního limitu v závislosti na ročníku studia. Studenti druhého a třetího ročníku studia mohou bez doložení příjmů využít kreditu až 15 tisíc Kč, studenti vyšších ročníků pak až 20 tisic Kč. Studentům stačí pouze vyplnit žádost o kreditní kartu, předložit občanský průkaz a dodat originál aktuální potvrzení o studiu nebo kopii Indexu (průkazu o studiu).

Citi kreditní karta je mezinárodní kreditní kartou, jejíž vydání i vedení je zdarma a hlavní výhodou je bezúročné období až 55 dní.

Nabídka platí pro studenty následujících škol: Česká zemědělská univerzita v Praze, České vysoké učení technické v Praze, Univerzita Karlova v Praze, Vysoká škola ekonomická v Praze, Masarykova univerzita v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a Západočeská univerzita v Plzni.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).