Sobotka: Deficit 70 miliard je málo, navýšíme výdaje

Premiér Bohuslav Sobotka odmítl navrhovaný rozpočet Andreje Babiše, který by měl vytvořit celkový deficit ve výši 70 miliard Kč. Sobotka však chce údajně navýšit některé výdaje.

Nelíbí se jim ten deficit. Tam byly návrhy, abychom šli na deficit 85 miliard, uvedl Babiš k úternímu jednání koaliční rady. Za svým návrhem ale stojí. Myslím, že ten rozpočet je postaven racionálně. Problém je, že ministerstva nechtějí šetřit, poznamenal.

Babiš také nechce do konce svého volebního období zavádět sektorové daně nebo zvyšovat daně právnickým osobám, což jsou návrhy, které požaduje ČSSD. Není přijatelný ani vyšší deficit, ani sektorová daň, řekl.

Za registraci na portálu Allianz můžete vyhrát elektroniku Exekuce se budou regulovat, nucený prodej nemovitostí u malých dluhů bude minulostí        
pk
pk (neregistrovaný) ---.dragon.cz
29. 4. 2015 22:33 Nový

směr řecko

celé vlákno

Pokud bude Sobotka trvat na zadlužování republiky, měl by se aktuálně zaměřit na dění v Řecku. To je směr , krerým nás vede.

miki
miki (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
29. 4. 2015 22:41 Nový

Re: směr řecko

celé vlákno

A myslíte, že ho to trápí? V klidu bude utrácet stylem po mě potopa, kupovat si hlasy voličů dokud to půjde a až to nepůjde, tak nastoupí na chvilku pravice. Ty nepopulární kroky budou na ní, čímž zase Oranžovej půjde do sedla. Do pokud neumřeli, tak se tam střídají dodnes.

jk
jk (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
30. 4. 2015 7:13 Nový

-70mld málo

Pošlete Bohuša pracovat.