Hlavní navigace

Službu Autopilot asistence už lze využít i přes mobilní aplikaci

Sdílet

Gabriela Hájková 14. 2. 2017

Zákazníci společnosti ČSOB Leasing mohou nově ke službě AUTOPILOT asistence využít také mobilní aplikaci. Zatím je k dispozici pouze pro Android na portálu Google Play. V rámci aplikace můžete bezplatně přivolat pomoc, zjistit aktuální dopravní informace nebo přesně určit polohu nepojízdného vozidla. Je doplněna i o důležité turistické informace a praktické rady pro řidiče právě v dané zemi.

Služba AUTOPILOT asistence zprostředkuje asistenční služby v případě poruchy či jiných potíží na cestě, včetně vandalismu, výměny pneumatik, vyproštění a odtahu vozidla do nejbližšího servisu, dopravní a mototuristické informace či přistavení náhradního vozidla. Zahrnuje také telefonickou pomoc (na cestách po České republice i v zahraničí), a to včetně tlumočnických služeb. Její využití není navázáno na pojistnou událost, takže ji lze využít i při obtížích bez cizího zavinění.

Službu mohou využít klienti, kteří si pořídí osobní nebo užitkové vozidlo s pomocí zákaznického úvěru nebo finančního leasingu. Platí kromě ČR i v dalších 42 evropských zemí, a je automaticky sjednána na dva roky od data uzavření smlouvy v rámci financování osobních a užitkových vozů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).