Hlavní navigace

Slunečnice.cz: Daňová přiznání TAX 2007 a Pohoda

Sdílet

Petr Zámečník 13. 2. 2007

Na sesterském serveru Slunečnice.cz byly zveřejněny aktualizované verze programů Daňová přiznání TAX 2007, Domácí účetnictví POHODA FILIP, Ekonomický systém POHODA 2007 a POHODA 2007 Kasa.

Daňová přiznání TAX 2007 je komplexním řešením pro daňové poplatníky i daňové poradce. Je určen ke zpracování daňových přiznání daně z příjmů fyzických osob a právnických osob, silniční daně a daně z přidané hodnoty.

Tip: Spočítejte si svou daňovou povinnost za rok 2006 a ušetřete se společným zdaněním manželů.

Domácí účetnictví POHODA FILIP slouží jako komplexní evidence všeho, co lze a co si přejete evidovat. Zahrnuje v sobě i agendy, které jsou jinde k dostání jako samostatné programy, např. evidence portfolií cenných papírů se sledováním výnosnosti nebo katalogy sbírek libovolného druhu.

Ekonomický systém POHODA 2007 je komplexní účetní, ekonomický a informační systém pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Účetní software POHODA je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a podvojně účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace.

POHODA 2007 Kasa je doplňkový program pro rychlý maloobchodní prodej prostřednictvím počítače. Technicky řečeno se jedná o offline prodejní terminál k programu POHODA s jednoúčelovým grafickým prostředím uzpůsobeným pro snadné a přehledné ovládání z klávesnice, v ideálním případě s výběrem zboží prostřednictvím čtečky čárových kódů a výstupem na pokladní tiskárnu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).