Hlavní navigace

Slunečnice.cz: Aktualizovaná daňová přiznání a jiné

Sdílet

Petr Zámečník 7. 2. 2007

Na sesterském serveru Slunečnice.cz byly zveřejněné nové verze programů Daňová přiznání TAX 2007 LEDEN 2007, Ekonomický systém POHODA 2007 8500 a POHODA 2007 Kasa leden 2007.

Daňová přiznání TAX 2007 LEDEN 2007 je komplexním řešením pro daňové poplatníky i daňové poradce. Základní ovládání a koncepce produktu vychází z ekonomického systému POHODA, který ve svých firmách využívá více než 15 000 podnikatelů.

TIP: Výpočet daně z příjmů fyzických osob za rok 2006 vč. společného zdanění manželů on-line na Měšci.

TIP: Kompletní přehled platných daňových formulářů.

Ekonomický systém POHODA 2007 8500 je komplexní účetní, ekonomický a informační systém pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Účetní software POHODA je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a podvojně účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace.

POHODA 2007 Kasa leden 2007 je doplňkový program pro rychlý maloobchodní prodej prostřednictvím počítače. Technicky řečeno se jedná o offline prodejní terminál k programu POHODA s jednoúčelovým grafickým prostředím uzpůsobeným pro snadné a přehledné ovládání z klávesnice, v ideálním případě s výběrem zboží prostřednictvím čtečky čárových kódů a výstupem na pokladní tiskárnu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).