Hlavní navigace

Skupina AXA obohatila svoji nabídku třemi podílovými fondy

Sdílet

Redakce 27. 3. 2008

Finanční skupina AXA rozšiřuje svoji nabídku o tři podílové fondy: AXA Selection Emerging Equity, AXA Selection Global Equity a AXA Selection Opportunities. Všechny tři nové střešní fondy jsou korunové a aktivně řízené fondy, jejichž prostřednictvím se investuje do akciových podílových fondů mateřské společnosti. Roční poplatek za správu fondů je nastaven na úrovni 1 % a navíc klienti nemusí platit vstupní poplatek v případě dodržení pětiletého investičního horizontu. Minimální vstupní investice je 5000 Kč, následná jen 500 Kč.

Podílový fond AXA Selection Emerging Equity tvoří offshore akciové fondy AXA zaměřené na investice do akcií emitovaných na globálních rozvojových trzích. Výhodou je diverzifikace investice na lákavých, ale vratkých rozvojových trzích.

Podílový fond AXA Selection Global Equity se skládá rovněž z offshorových akciových fondů AXA, jenž však investují především do globálních blue-chip akcií. Charakteristický je diverzifikací portfolia napříč celým spektrem nejvýznamnějších světových společností. Geografická a sektorová struktura je neustále upravovaná v závislosti na aktuální situaci na světových finančních trzích.

Podílový fond AXA Selection Opportunities vyhledává a využívá všechny příležitosti na finančních trzích a jeho portfolio je tvořené offshore fondy AXA s různou investiční strategií.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).