Hlavní navigace

Škoda a Leo Express nabízejí nově společně sdílení aut přes HoppyGo

Sdílet

Jiří Hovorka 12. 7. 2018

Služby na sdílení aut SmileCar a HoppyGo jsou definitivně sloučené. Od 11. července mohou uživatelé obou původních služeb na mobilních telefonech využívat novou aplikaci HoppyGo. Ke stažení je k dispozici na platformách iOS a Android. Nově funguje i na webovém rozhraní.

Služba HoppyGo funguje pod záštitou firem ŠKODA AUTO DigiLab a Leo Express a nabízí výběr z více než 1000 vozů.

Spuštěním nového HoppyGo jsme v České republice vytvořili dominantní carsharingovou platformu, se kterou můžeme začít posouvat možnosti carsharingu opět výrazným způsobem dále – a to jak z hlediska pokrytí, zázemí, podpory legislativy, ale samozřejmě i technologií a inovací. Budujeme zde prakticky zcela nový trh a alternativu k vlastnění auta. Rádi bychom vytvořili úžasný příklad toho, jak se může carsharing stát běžnou součástí dopravního systému a každodenního života lidí, dodává Jan Charouz, CEO HoppyGo.

Do služby se mohou registrovat jak lidé, kteří si chtějí auto půjčit, tak i ti, kteří chtějí dát vlastní auto k dispozici.

Nová aplikace přináší například automatické dopočítání rozdílu stavu paliva po dojetí a přímé vyúčtování, možnost rezervací na webu, okamžitá rezervace bez nutnosti potvrzení majitelů vozů, možnost určení vlastní ceny za extra kilometry, nastavení vlastní délky rezervace a další možnosti filtrování.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 7. 2018 9:24

    Thomas (neregistrovaný) 2a02:8308:503d:----:----:----:----:----

    škodovka už neví jak by se měla asi vštípit lidem do hlavy, že jejich auta jsou nejlepší a proto dělá tyhle carsharingy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).