Hlavní navigace

Šéf KLV Consulting Pavel Kočalka je v insolvenci

Arsen Lazarevič

Pavel Kočalka, šéf společnosti KLV Consulting je v insolvenci. Důvodem podle časopisu EURO je, že byl podveden ze strany developerské společnosti a banky při stavbě svého domu v hodnotě 18 milionů Kč. KLV Consulting se specializuje na ochranu investorů před počínáním brokerů a nadměrným obchodováním. Čtěte více: KLV Consulting: zachrání vás před investičními predátory?

V návrhu na oddlužení uvádí Kočalka poslední čistý měsíční příjem ve výši 18 694 Kč. Kočalkův roční příjem přitom v roce 2010 čini 3 615 462 Kč, v roce 2011 už to ale bylo jen 9060 Kč. Klienti si stěžují na průtahy při vymáhání peněz:  Už je to více než rok, co si pan Kočalka ode mě vzal 24 000 korun s tím, že mi vymůže škodu a že jeho úspěšnost je 60 až 80 %. Od té doby se nic neděje, sdělil týdeníku Euro jeden z investorů.

Pavel Kočalka se k celé záležitosti pro server Měšec.cz vyjádřil následovně: Mimosoudní narovnání s obchodníky je běžným procesem – v současné době bylo celoplošně všem klientům řešeným se společností Capital Partner, nabídnuto narovnání, uvedl Kočalka. Podle něj jsou další úspěchy firmy presentovány stránkách. Jsou zde rozhodnutí o udělených pokutách od ČNB na podněty podané klienty KLV Consulting , úspěšně vyřešené soudy a v neposlední řadě příklady smluv pro mimosoudní narovnání podepsané obchodníky. Klient nepotřebuje KLV Consulting  aby si uvědomil,  že přišel o finance. Firmu využije pro získání financí zpět, dodává. 

Našli jste v článku chybu?