Šéf KLV Consulting Pavel Kočalka je v insolvenci

Pavel Kočalka, šéf společnosti KLV Consulting je v insolvenci. Důvodem podle časopisu EURO je, že byl podveden ze strany developerské společnosti a banky při stavbě svého domu v hodnotě 18 milionů Kč. KLV Consulting se specializuje na ochranu investorů před počínáním brokerů a nadměrným obchodováním. Čtěte více: KLV Consulting: zachrání vás před investičními predátory?

V návrhu na oddlužení uvádí Kočalka poslední čistý měsíční příjem ve výši 18 694 Kč. Kočalkův roční příjem přitom v roce 2010 čini 3 615 462 Kč, v roce 2011 už to ale bylo jen 9060 Kč. Klienti si stěžují na průtahy při vymáhání peněz:  Už je to více než rok, co si pan Kočalka ode mě vzal 24 000 korun s tím, že mi vymůže škodu a že jeho úspěšnost je 60 až 80 %. Od té doby se nic neděje, sdělil týdeníku Euro jeden z investorů.

Pavel Kočalka se k celé záležitosti pro server Měšec.cz vyjádřil následovně: Mimosoudní narovnání s obchodníky je běžným procesem – v současné době bylo celoplošně všem klientům řešeným se společností Capital Partner, nabídnuto narovnání, uvedl Kočalka. Podle něj jsou další úspěchy firmy presentovány stránkách. Jsou zde rozhodnutí o udělených pokutách od ČNB na podněty podané klienty KLV Consulting , úspěšně vyřešené soudy a v neposlední řadě příklady smluv pro mimosoudní narovnání podepsané obchodníky. Klient nepotřebuje KLV Consulting  aby si uvědomil,  že přišel o finance. Firmu využije pro získání financí zpět, dodává. 

Musí se z dávek pěstouna odvádět zdravotní pojištění? Revoluce na trhu telekomunikací: Kellner kupuje O2        
Matěj Prášil
Matěj Prášil (neregistrovaný) ---.102.broadband17.iol.cz
3. 3. 2014 14:58 Nový

Kdo podal insolvenci na Pavla Kočalku

celé vlákno

Největší absurdita je kdo je přihlášen v insolvenci Pavla Kočalky https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=53216b2c-08a0-4fa1-b7c4-5e376229fa51 . Je to Hypoteční banka a obchodník s cennými papíry Cyrrus, tedy s polečnosti se kterými Kočalka bojuje. Nic koukám u nás je možný všechno. Ale jedno je jistý Kočalka asi ví jak je potrápit.

M. P.

Petra Nová
Petra Nová (neregistrovaný) ---.102.broadband17.iol.cz
20. 5. 2014 10:33 Nový

Re: Šéf KLV Consulting Pavel Kočalka je v insolvenci

celé vlákno

Podívejte se na reportáž TV Nova o panu Kočalkovi, najdete ji zde: http://www.klvc.cz/media.html

Honza
Honza (neregistrovaný) 88.103.64.---
18. 11. 2015 0:22 Nový

Re: Kdo podal insolvenci na Pavla Kočalku

celé vlákno

Asi Boží mlýny.

Není to podvod když vám někdo slíbí, že pomůže aby jste dostali zpět svoje podvodem ukradené peníze, ukecá vás, že to ví, že se firma nebude chtít soudit, že u nich pracoval, tak to zná, atd, vyláká z vás 25ooo Kč a přitom tento "odborník" jasně ví, že už je vaše kauza dávno promlčená ? Jakmile dostane peníze tak už nekomunikuje ?
Já naletěl firmě --KLV Kočalka.

Jan Kratochvil
Jan Kratochvil (neregistrovaný) 88.103.110.---
23. 3. 2014 8:47 Nový

Kočalka, Cyrrus

celé vlákno

S panem Kočalkou i se společností Cyrrus mám osobní zkušenost. V obou případech velmi špatnou. Pro případné zájemce o detailnější zprávu připojuji kontakt na sebe. Na anonymní sdělení neodpovídám.
jan.kratochvil@con­tacts.cz

Kočalka Pavel
Kočalka Pavel (neregistrovaný) ---.102.broadband17.iol.cz
2. 4. 2014 12:08 Nový

Re: Kočalka, Cyrrus

celé vlákno

A jakou pane Kratochvíl. Že jsme Vám ozřejmili , vypočitali škodu a zahájili mimosoudní vyrovnání. Aniž by jste zaplatil jedinou Kč KLV
Consulting. Doufám, že posudek chápete , že pro střet zájmů nemůže být námi vytvořen. Nebo Vaše špatná zkušenost s námi pramení v tom, že chcete abychom za Vás zapaltili advokáta a soudní poplatek. Pane Kratochvíl měl by jste se nad sebou zamyslet než začnete šířit tyto nepravdy.

Kočalka

JK
JK (neregistrovaný) ---.100.broadband2.iol.cz
22. 11. 2015 14:46 Nový

Re: Kočalka, Cyrrus

celé vlákno

Náhodně jsem až nyní zjistil, že pan Kočálka zareagoval na mé sdělení z března 2014. Rád bych uvedl několik upřesňujících informací. Na pana Kočálku jsem se obrátil poté, co mi obchodník s cennými papíry Cyrrus během pěti let zredukoval můj vklad 10 000 EUR na ca 6000 EUR. Předal jsem veškeré poklady a vzápětí dostal od pana Kočálky informaci, že na základě předběžné analýzy je schopen přimět Cyrrus k alespoň částečnému kompenzování vzniklé ztráty a že následně zpracuje detailní odborný posudek . Od KLV jsem dostal fakturu na 20 000 Kč, kterou jsem obratem zaplatil. Detailní odborný posudek obsahoval mimo jiné i vyčíslení vzniklé ztráty, a sice ve výši ca 14 000 EUR, což bylo v rozporu jak s předanými dokumenty firmy Cyrrus, tak i se zdravým rozumem, protože vyčíslená ztráta byla dle odborného názoru pana Kočálky výrazně vyšší , než počáteční vklad!!!! A tento nesmysl pan Kočálka poslal do Cyrrus s žádostí o mimosoudní vyrovnání. Sdělil jsem telefonicky panu Kočálkovi své výhrady k výše uvedenému, pan Kočálka zareagoval arogantně a dokonce mi položil telefon. Prostřednictvím svého právníka jsem opakovaně požádal o navrácení uvedené částky 20 000 Kč, k tomu však zatím nedošlo. Takže, pane Kočálko, kdy šíří nepravdivé zprávy a kdo by se měl nad sebou zamyslet?
Na základě své osobní zkušenosti považuji pana Kočálku za osobu odborně absolutně neschopnou, která se navíc chová neslušně ke svým zákazníkům. Je to však jen můj subjektivní názor a musím připustit, že je možná ojedinělý. Chtěl bych tedy vyzvat pana Kočálku ke zveřejnění informace o počtu klientů, kteří se dosud na něho nebo KLV obrátili a počtu těch, pro které zajistil kompenzaci ztrát. Současně bych uvítal sdělení bývalých a současných klientů pana Kočálky, týkající se jeho chování k zákazníkům. Domnívám se, že tyto informace by pomohly všem těm nešťastníkům, kteří stejně jako já sám naletěli obchodníkům s cennými papíry a hledají nějakou pomoc.
Jan Kratochvil

Honza
Honza (neregistrovaný) 88.103.64.---
5. 12. 2015 13:30 Nový

Re: Kočalka, Cyrrus

celé vlákno

Stejná zkušenost, asi jsme oba naletěli,šikovně z nás dostal peníze a už dál nic.
Takže si to musíme připočítat ke ztrátě.

věŕitel
věŕitel (neregistrovaný) 193.86.118.---
3. 4. 2014 22:04 Nový

Re: Šéf KLV Consulting Pavel Kočalka je v insolvenci

Každý dlužník tvrdí, že za jeho dluhy může někdo jiný! Konkrétně pan Kočalka se díky své aroganci z dluhů do konce svého života nedostane.

Martin Kočela
Martin Kočela (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
11. 9. 2014 9:11 Nový

Re: Šéf KLV Consulting Pavel Kočalka je v insolvenci

Kočalka není čestný člověk, mlží a není přímý. Možná proto je tam kde je. Můžu Vám garantovat, že nejsem nikdo z jeho konkurence, čímž se Kočalka soustavně ohání. Jsem člověk, který s touto osobou přišel do styku a chci všechny varovat před jeho jednáním. Vychvaluje se, je arogantní, ale chová se jako obchodní zástupce jinými slovy ojebávač, který Vám zaklepe na dveře a vnucuje Vám tarif a ne ředitel firmy, který má vyjadřovací schopnosti alespon na základní úrovni.

KAHA44
KAHA44 (neregistrovaný) 188.175.125.---
17. 10. 2015 14:03 Nový

Vzpomínka

►Ukončení smlouvy◄
17. 10. 2014, 15:17:54
Komu: info@klvc.cz

Jak jsem Vás informoval telefonicky obratem druhy den po uzavřeni příkazní smlouvy ze dne 7. 10 . 2014 nemam zájem na plněni z tohoto smluvního vztahu; pročež smlouvu s odkazem na můj telefonát vypovídám.
_____________­________________________­________________________­________________________­________________________­_______
Kočalka Pavel, MBA (kocalka@klvc.cz)
Elektronický platební rozkaz
17. 10. 2014, 16:30:05
Komu:

Dobrý den
Vzhledem k tomu, že jste nesplnil Váš slib Vám zasílám el. Platební rozkaz. Ten bude podán v pondělí v případě neuhrazených nákladů
S pozdravem

KLV Consulting s.r.o.
Kočalka Pavel MBA - Jednatel
Václavské náměstí 19
110 00 Praha 1
Mobil : 734 756 962
Tel.: +420 224 284 290
_____________­________________________­________________________­________________________

Re: Elektronický platební rozkaz
17. 10. 2014, 17:38:59
Komu: Kočalka Pavel, MBA

Dobrý den,
na vyrovnání vašich nákladů i po ukončení smlouvy přistoupím po doručení dokladu platby a faktury třetí straně ( lV 4.1.1 ) a doklad o odvedení DPH.
V případě vašeho nekonání spor předám svému právnímu zastupci.

_____________­________________________­________________________­________________________­___

KLV Consulting (kocalka@klvc.cz)
RE: Elektronický platební rozkaz
17. 10. 2014, 22:07:02
Komu:

Dobrý večer pane
Měl by jste si uvědomit, že podmínky Vašich plateb nejsou podmíněny Vašimi požadavky. Vy jste s námi podepsal smlouvu, která nám již přinesla náklady a navíc nepřinese žádné další zisky. Dobrovolně jste je podepsal a my jsme začali konat. To, že nechce dál ve věci jednat je Vaše možnost, ale závazky z ní uhradíte. Jestliže, chcete předejte věc Vašemu právnímu zástupci. Mimo jiné je s podivem, že jste se neinformoval jaké jsou Vaše povinnosti ze smlouvy vyplývající. V případě, že náklady s Vaším projevem vůle nebudou splněny. Zahájíme vymáhání soudní cestou.
S pozdravem

_____________­________________________­________________________­___________________