Spočítejte si...

Zavřít

Sberbank ke svému FÉR kontu vyplatí měsíčně až 500 Kč

Od poloviny dubna začala Sberbank nabízet klientům běžný účet FÉR konto ve třech variantách – START, PLUS A EXTRA. Start pro ty, kteří nechtějí platit za nic víc, než co využívají, Extra naopak pro klienty, kteří mohou za jeden poplatek neomezeně bankovat a Plus je balíček, kterýpodle banky kombinuje vlastnosti Start a Extra. Účet je možné založit i v EUR, USD či RUB a je možné k němu zřídit také Spořicí účet. 

Bonus získají klienty banky, kteří aktivně používají platební kartu k FÉR kontu a mají zde Spořicí účet. Banka na něj vyplatí měsíční odměnu vypočítanou z jednotlivých transakcí vyšších než 200 Kč. A to tak, že dorovná každou platbu kartou vždy na celou desetikorunu. Například zákazník, který zaplatí v obchodě nákup 352 Kč, získá od Sberbank bonus ve výši 8 korun na svůj Spořicí účet. Maximální možná měsíční výše odměny za všechny transakce provedené platební kartou je 500 Kč.

ČNB: Ekonomika na tom bude dobře Poplatky inkasních agentur by se měly nově zastropovat        
Pardál II.
Pardál II. (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
24. 4. 2013 12:53 Nový

Inovační

celé vlákno

Ale stejně jsem to jaksi já nedomákl.Co když můj nákup bude 201 kč.Kolik dostanu dýška?A stejně je to akce jen do konce roku 2013

fazoltom
fazoltom (neregistrovaný) ---.volksbank.cz
30. 4. 2013 13:33 Nový

Re: Inovační

celé vlákno

No když bude 201, dostaneš 9 Kč do 210 Kč