Hlavní navigace

S "rozloženou platbou" od Essoxu nově nakoupíte na 2-4 splátky bez poplatků

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 19. 11. 2021

Novou službu s názvem rozložená platba představila úvěrová společnost Essox patřící do rodiny Komerční banky. Jde o spotřebitelský úvěr s pevně danými splátkami. Za rozloženou platbu neplatíte žádné poplatky a je s nulovým navýšením. Prvním eshopem podporujícím rozloženou platbu je inSPORTline.cz.

Paramery úvěru a podmínky

  • Pro nákup zboží od 2000 do 15 000 Kč.
  • Bez poplatků a bez úroků.
  • Výběr splátek: 2, 3 nebo 4 splátky

Sjednání tohoto typu úvěru probíhá plně online a zabere několik minut. Vyplníte jen číslo bankovního účtu a nahraje fotografii svého dokladu totožnosti.

Smlouva je uzavřena úhradou první splátky za cenu zboží na účet eshopu, ten může poté zboží obratem expedovat. Smluvní dokumenty se vám zobrazí na obrazovce a zároveň je obdržíte na svou e-mailovou adresu.

Essox novinku testoval několil měsíců. Je optimalizována pro různá prostředí i nejrůznější zařízení, ze kterých můžete v eshopu nakupovat. Počítá i s objednávkou z počítače a nahráním dokladu totožnosti pohodlně přes mobilní telefon – v průběhu platby můžete zaslat na svůj telefon QR kód, nafotit přes mobil svůj doklad, a platbu dokončit opět na svém stolním počítači.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).