Hlavní navigace

S kartou od ČSOB můžete mít snadnější vstup do letištních salónků

Sdílet

Lenka Kašparová 8. 7. 2019
ČSOB pobočka Autor: ČSOB

Pokud vlastníte platební kartu ČSOB, nebudete už ke vstupu do letištního salónku potřebovat další kartu. ČSOB začala v červenci 2019 spolupracovat s Lounge Key, která provozuje přes 1100 letištních salónků. Navíc za vstup zaplatíte méně.

Jednoduší vstup budou mít všichni vlastníci:

  • kreditní Premium Mastercard,
  • kreditní karty World,
  • debetní karty Mastercard World Elite (Karty dobré vůle),
  • debetní karty Mastercard Business Premium,
  • debetní karty Mastercard Business Gold.

Musíte však mít povolené internetové platby. Na kreditní kartu Premium jsou kromě vstupu do letištních salonků navázané i další výhody, jako je rodinné i individuální cestovní pojištění, pojištění ztráty a krádeže, prodloužená záruka nebo osobní asistent. Od dubna nově mohou naši klienti přispívat z plateb kartou i na dobročinné účely, říká Miroslav Zetek, ředitel útvaru Řízení segmentu Premium.

Pokud vlastníte Premium Kartu, Kartu dobré vůle a Mastercard Business Gold, máte ročně nárok na čtyři vstupy do letištních salónků bezplatně. Jestliže máte Mastercard Business Premium, tak máte garantovány dva vstupy bezplatně za rok. Stále také máte volný vstup do salónků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě. Nabídka salonků v Bratislavě však neplatí pro business karty. Počet svých volných vstupů můžete sledovat na webu Lounge Key. Za placený vstup do salónku nyní zaplatíte 32 dolarů na osobu (cca 730 Kč).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).