Hlavní navigace

Rychloúvěr od Modré pyramidy sjednáte nově i přes mobilní aplikaci

Sdílet

Gabriela Hájková 27. 10. 2021

Rychloúvěr od Modré pyramidy nově umožňuje stavební spořitelna sjednat online, ale pouze přes mobilní aplikaci MP Home Modré pyramidy.

Stavební spořitelna nabízí úvěr do 450 tis. Kč (dle bonity) na rekonstrukci nebo nákup vybavení domácnosti, se splatností maximálně na 15 let bez zajištění nemovitosti nebo ručitele.

Celý proces začíná vyplněním několika údajů v on-line kalkulačce. Musíte zde zadat, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Následuje kontrola údajů, potom vyplníte podrobnosti k financované nemovitosti a další informace k poskytnutí úvěru. Po odeslání všech dat ze strany klienta, žádost obratem automaticky vyhodnotíme a uděláme klientovi nejlepší nabídku. Vyhodnocujeme aktuální příjmy, informace o nemovitosti i celou vzájemnou dosavadní zkušenost, uvedl Jan Čeřovský, manažer digitálních služeb s tím, že pokud nabídka odpovídá klientovým představám, je možné přejít na podpis smlouvy a poté rovnou využít on-line čerpání úvěru.

Našli jste v článku chybu?
 • 30. 10. 2021 2:50

  bez přezdívky

  Chválím aplikaci od Modré Pyramidy, která mě informuje, že letos už kvůli státní podpoře už nemusím nic posílat na spoření.
  Jinak po otevření aplikace mi to nabízí Rychloúvěr až 800000 Kč s úrokovou sazbou 4,49% p.a. a splátky si můžu rozložit až na 20 let.
  Také nabízí stavební spoření pro dospělé i děti se zhodnocením úspor až 3,76% p.a. a státní podpora je stejná až 2000 Kč ročně.
  Jinak si stavební spořitelna MP strhává např. tyto poplatky:
  Úhrada za vedení a správu -300 Kč
  -25 Kč za roční výpis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).