Hlavní navigace

RegioJet snížil ceny. Kde ušetříte?

Sdílet

Gabriela Hájková 21. 2. 2013

Železniční dopravce RegioJet zavedl kromě stávajícího jízdného dvě nové nižší úrovně cen. Za ty je možné koupit jízdenky na většinu spojů. Dopravce snížil také cenu zákazníkům, kteří mají nárok na slevu a garantuje tak nejnižší cenu žákovského jízdného pro dojíždějící studenty do 26 let. 

Jízdné pro spoje na trase Praha – Ostrava začínají od 137 Kč a zlevnilo se i jízdné na dalších vybraných trasách. Například cena jízdenky z Olomouce do Prahy začíná na 105 Kč. 

Abyste si mohli koupit jízdenku za nové nízké ceny, musíte využít buď kreditovou jízdenku nebo si můžete toto jízdné koupit i bez ní a pak je cena asi o 5–10 Kč vyšší. Na výběr budete mít ze spojů, které nejezdí v nejexponovanější špičce. Cestující si vybere spoj a na internetu se mu ukáže, za jakou cenovou úroveň se prodávají jízdenky do daného spoje v daný den. Stejně tak mu s výběrem pomůže prodejce na některém z našich prodejních míst nebo u provizních prodejců, uvádí zpráva dopravce.

Přehled ceníků najdete na webu dopravce. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 2. 2013 16:26

    DS (neregistrovaný) 46.174.60.---

    Vydají tiskovku s bombastickými slevami, ale ve skutečnosti sníží ceny u pár spojů mimo špičku v pár kupé, naopak ve špičce to o pár desítek korun zdražili všem bez rozdílu. Inu "sleva."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).