Hlavní navigace

Raiffeisenbank zmodernizovala bankomaty a vylepšila mobilní aplikaci

Sdílet

Raiffeisenbank zmodernizovala síť svých bankomatů. Ty jsou nyní po celé České republice plně bezkontaktní a na každé pobočce je vkladomat. Od podzimu bude banka nabízet elektronické stvrzenky formou čtení QR kódů. Banka také vydala vylepšenou verzi mobilního bankovnictví.

Nnyí má v Česku 155 bezkontaktních bankomatů. Vedle použití bankovní karty je výběr možný také pomocí chytrého telefonu nebo hodinek. Na každé z poboček banky je pak minimálně jeden vkladomat, přičemž většina jich je k dispozici nonstop. Na pobočkách, kde jsou vkladomaty vytížené, je v plánu přidat další. Na podzim banka plánuje zavést elektronické stvrzenky, ty papírové budou k dispozici i dál.

Raiffeisenbank modernizovala bankomaty. (2.7.2020)

Raiffeisenbank modernizovala bankomaty. (2.7.2020)

S bankou můžete nově chatovat přes mobilní aplikaci

Raiffeisenbank dnes také informovala o tom, že vydala novou verzi mobilního bankovnictví. Na AppStoru a Google Play se má objevit během tohoto týdne. Hlavní novinkou je chat, který podle banky představuje nový kanál zabezpečené komunikace s bankou.

Chatovat je možné až po přihlášení do aplikace, bankéři tak můžou řešit veškeré dotazy klientů včetně otázek na zůstatky nebo konkrétní transakce. 

Přes aplikace je nově možné změnit také kontaktní údaje jako kontaktní adresu, telefon nebo e-mail. Chat i změnu údajů klienti najdou v komunikačním centru aplikace. 

Další novinkou je možnost požádat o novou debetní kartu nebo si sjednat bezúročnou rezervu pro běžný účet přímo v aplikaci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).