Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank u vybraných kreditek zkracuje bezúročné období

Raiffeisenbank svým klientům do internetového bankovnictví rozesílá informaci, že u kreditních karet Style a De Luxe. Termín splatnosti se zkracuje o 4 – 5 dní a nově je tak nastaven na 50 dní. 

Pokud tedy používáte některou z uvedených kreditních karet, zkontrolujte si svůj aktuální výpis a upravte případně datum splátky. Termín generování výpisu bankou se nemění.

Hypoúvěr od Modré pyramidy můžete získat s nižší úrokovou sazbou Práci budou hledat Češi jen těžko        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
12. 3. 2013 15:52 Nový

typicka RFbank ;-)))

celé vlákno

zkraceni z 55 na 50 dni prakticky nehraje roli ale jak znam RF, tak hlavni cil je ziskat mastne uroky z prekroceni teto doby u lidi, kteri to nezaregistruji a maji nastavene platby tak aby si hlidali 55 dni ;-) Nez si to spousta lidi uvedomi / zaregistruje tak zkasnou penkou sumicku ;-) Me takhle z niceho nic navysovali pomalu treba po pul roce castku za vedeni podnikatelskeho uctu, kdyz uz sem se nastval a sel na pobocku zrusit ucet, pani mi na miste rekla, ze mi s okamzitou platnosti nastavuje zpatky ucet bez poplatku, ale tohle chovani sem proste nerozdejchal, RF proste zkousi ruzne poplatky dokud si toho nevsimnete, kdyz se ozvete zase Vam nabidnou, ze to vrati zpatky ... pro me tato banka je prebornik v uctovani poplatku i jak se rika za pozdrav :-)

rew
rew (neregistrovaný) 89.235.0.---
12. 3. 2013 16:37 Nový

Re: typicka RFbank ;-)))

celé vlákno

Pokud je možnost 100% inkasa, tak problém nevidím.

Carmen
Carmen (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 3. 2013 8:14 Nový

Re: typicka RFbank ;-)))

celé vlákno

Naprostá pravda. Vot eto RB.
Sice hlásají "RB - banka inspirovaná klientem", ale ve skutečnosti platí "RB - klient naštvaný bankou".

Lukáš Blecha aura:51

Re: typicka RFbank ;-)))

celé vlákno

Ačkoliv jsem byl klientem RB již od doby Expandia Banky (čili nějakých 13 let), letos jsem odešel. K bance, která žádné úsměvné poplatky neúčtuje.