Hlavní navigace

Raiffeisenbank spustila novou verzi mobilního bankovnictví

Sdílet

Raiffeisenbank spustila ve středu 12. června 2019 novou verzi mobilního bankovnictví. Hlavní změnou je možnost skrze mobilní bankovnictví odesílat i platby v eurech do zahraničí. Kromě toho se v nové verzi zobrazují čekající, provedené i neprovedené zahraniční platby a platby k podpisu.

Další novinkou je zobrazení PINu platebních karet, možnost on-line aktivace kreditní karty a také chytré zabezpečení.

U kreditních karet nově přibyla online aktivace karty a možnost převést si peníze z kreditní karty na běžný účet s rozložením do splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je sazba na kreditní kartě. V detailu kreditní karty se nově objevuje i možnost stažení PDF výpisů.

Změnou prošlo také ovládání mobilního bankovnictví, kdy si nově můžete pomocí posunutí (tzv. swipe) rychle zobrazit seznam dostupných akcí, které je možné provést. Například zopakovat platbu nebo ji upravit. V nastavení si dále můžete zvolit, zda se vám v aplikaci bude zobrazovat aktuální nebo disponibilní zůstatek na běžných účtech.

Poslední novinkou je rozšíření zabezpečení Promon shield a Antimalware. Pokud vyhodnotí, že máte na svém zařízení nainstalovanou potenciálně nebezpečnou aplikaci, zobrazí vám upozornění se seznamem takových programů a doporučením, abyste ji odinstalovali.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).