Hlavní navigace

Raiffeisenbank opět spustila Podnikatelské dny. Úvěry bez poplatku za sjednání a s nižší úrokovou sazbou

Sdílet

Raiffeisenbank Autor: Dalibor Z. Chvátal

Raiffeisenbank spustila od 1. dubna 2024 své tradiční Podnikatelské dny, kdy podnikatelé a firmy mohou získat úvěr bez poplatku za sjednání. Zároveň mají šanci získat nižší úrokovou sazbu, která začíná od 5,5 % p.a. Akce se vztahuje na zajištěné i nezajištěné úvěry a maximální částka, o kterou mohou požádat, je 11 milionů Kč. Při úvěru v této výši mohou získat úsporu 55 555 Kč.

Akce Podnikatelské dny je pro nás už tradice. Podnikatelé tvoří velkou část našich klientů, proto jim chceme umožnit získat akční podmínky a tímto způsobem jim usnadnit práci. Celou akci vedeme v pětkovém stylu, takže hlavním benefitem je odpuštění poplatku za sjednání úvěru, což dělá slevu až 55 555 korun. To navíc v kombinaci s úrokovou sazbou od 5,5 % ročně tvoří přitažlivou nabídku pro podnikatelský úvěr, říká k akci segmentový manažer Raiffeisenbank Jiří Zeman.

Podnikatelské dny se v historii Raiffeisenbank pravidelně opakují, loňském roce je banka pořádala v říjnu a listopadu, kdy podle vyjádření banky klienti banky ušetřili na poplatcích 3 mil. Kč. Tyto jarní podnikatelské dny, které banka právě spustila, potrvají do 31. května 2024.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).