Hlavní navigace

Tip Měšce: Speciální publikace o daňové reformě pomůže lépe se orientovat v bludišti změn

Sdílet

Redakce 1. 4. 2008

Na český knižní trh přišla téměř pětisetstránková publikace Daňová reforma 2008 – 2010, která jako jediná svého druhu zahrnuje nejen zcela úplný přehled zásadních legislativních změn v daňové oblasti (tj. Zákona č. 261/2007 Sb., o stabilizaci veřejných rozpočtů, který vstoupil v platnost 1. 1. 2008), ale také výklady a komentáře právních, administrativních a finančních dopadů reformy v praxi.

Publikace je zároveň doplněna o konkrétní příklady a tipy, které mají usnadnit zavádění změn v daňových zákonech, pojistném na zdravotním pojištění, sociálním zabezpečení nebo zaměstnaneckých benefitech do života jednotlivých subjektů.

Praktický průvodce je především určen soukromým firmám, ale i dalším účtujícím organizacím jako jsou samosprávné celky nebo státní instituce. Finanční ředitelé, jednatelé nebo účetní ocení, že velmi široká problematika daňové reformy je přehledně uspořádána na jednom místě, v jedné knize bez nutnosti dohledávat informace z dalších zdrojů.

Daňově zaměřené publikace obvykle rychle zastarávají, ale vydavatel uvádí, že v tomto případě zároveň získáváte pravidelné čtvrtletní aktualizace, které budou odrážet očekávaný legislativní proces a které vám zajistí aktuální informace o daňových novelách, prováděcích vyhláškách a jiných změnách, opět včetně výkladů, komentářů a příkladů

.

Garancí odbornosti publikace Daňová reforma 2008 – 2010 je kolektiv devíti renomovaných autorů – daňových specialistů – a vydávající Nakladatelství FORUM.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).