Spočítejte si...

Zavřít

První platební karta už spoří i na stavebko. Nyní ji získáte na rok bez poplatku

O tom, že některé platební karty přinášejí kromě plateb svým držitelům i něco jiného, už jsme vás informovali. Například v článku Tip na osmnáct karet, které vám vrací peníze do kapsy.  Jak si s kartou přilepšit k důchodu jsme pak popsali v článku Jak spořit na důchod s kreditní kartou?

Kromě příspěvků do penzijních fondů nebo na pojištění vám ale kreditní karta může nově přispívat i na stavební spoření. Zatím to umí jen Chytrá karta České spořitelny, kterou do konce dubna klienti získají na rok zdarma. Pro odpuštění poplatku za kartu ale musíte do konce května s touto platební kartou provést alespoň jednu transakci.   Čtěte také: Chytrá karta České spořitelny

A jak si tedy ke stavebku přilepšit? Za každých 1000 Kč nákupu v obchodě připíše Česká spořitelna na váš účet stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny 10 Kč.

Akce platí i pro klienty, kteří u České spořitelny využívají jakýkoliv starší typ kreditní karty a v daném období požádají o její změnu na Chytrou kartu ČS, informuje banka ve své zprávě. 

Panika "budeme tankovat za 40 Kč za litr?" dočasně končí. Ropa nezdražuje Nový iPad levně. S fintou můžete ušetřit až pět tisíc        
qwertz
qwertz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 3. 2012 18:01 Nový

prispevek na stavebko

Opisovani tiskovych zprav z webu CS by vam slo. Nicmene tato moznost tu je jiz od ledna - viz web chytre karty. Navic to rozhodne neni prvni kreditka prispivajici na stavebni sporeni.