Hlavní navigace

Přibližně hodinu nefungovaly bankomaty ČSOB

Sdílet

Petr Zámečník 5. 12. 2006

Přibližně jednu hodinu (cca od 12:30 do 13:30) nevyplácely bankomaty spravované společností Global Payments (dříve MUZO) klienty ČSOB. Dle informací ČSOB byla chyba způsobena přechodem na nový systém autorizace transakcí platebních karet. V současné době je již problém odstraněn a klienti ČSOB mohou bankomaty používat bez omezení.

V průběhu výpadku bankomatů mohli klienti ČSOB využít výběr na pobočce za snížený poplatek.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 12. 2006 6:56

  deděk (neregistrovaný)
  Již dva dny v Jihlavě nefungují automaty čsob a není možnost výběru peněz,před vánočními svátky je to dost nepěkný dárek pro své klienty,nemyslíte.
 • 15. 12. 2006 16:49

  Lucka (neregistrovaný)
  Brno bankomaty hlásí transakci nelze uskutečnit, na pobočkách fronty jak za komunistů na pomeranče :))
 • 15. 12. 2006 19:13

  PD (neregistrovaný)
  V Praze mi už několi dní bankomaty ČSOB odmítaj sdělit jakej mám zůstatek. Což mi brání udělat plán, jak budu utrácet za dárky.
 • 16. 12. 2006 14:41

  PD (neregistrovaný)
  ČSOB má problémy se systémem. To se může stát kterékoliv společnosti, ovšem zvolili strategii zapírat a zapírat, navíc se snaží nejdříve přesvědčit klienta, že chyba je na jeho straně (překročený limit, nedostatek finančních prostředků apod.) Myslím že to z jejich strany není solidní prezentace. O to víc je to horší teď v předvánočním období, kdy spousty lidí nakupují bezhotově a více. Je to hanba!
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).