Hlavní navigace

Přerovský exekutorský úřad bude dražit auta i 10 kamionů potravinových plechovek

Gabriela Hájková

Exekutorský úřad Přerov Lukáše Jíchy bude v pátek 19. května dražit movité věci. Obsah dražby bude zčásti kuriózní.  V Čekyni u Přerova se totiž mohou zájemci ucházet i o 126 tisíc potravinářských plechovek včetně víček (nerozbalené plechovky určené ke konzervaci potravin). Soubor plechovek umístěný na 111 paletách se bude dražit tzv. na dálku s vyvolávací cenou ve výši čtvrt milionu Kč. Nový majitel si je může vyzvednout ve skladu v Ostravě.

Dále se na akci budou dražit například sportovní a hobby vybavení, elektronika, starožitnosti, nářadí pro dům i zahradu a motorová vozidla, např. Opel Vectra (2002) a Ford Galaxy (1996) za vyvolávací cenu deset tisíc korun. Za vyvolávací cenu patnáct tisíc korun se bude nabízet např. VW Passat (2001). Mercedes – Benz CLK 200 AK (2002) bude začínat na čtyřiceti tisících a Audi A6 (2005) na padesát tisíc korun.

Obhlídka souboru plechovek je možná po telefonické domluvě s exekutorským úřadem. Obhlídka a registrace dalších dražitelů pak bude probíhat v den dražby od 10 hodin.  Samotná dražba následuje v pravé poledne a od 13 hodin začne výdej dražených věcí.

Kompletní seznam movitých věcí a automobilů zařazených do této dražby najdete na webových stránkách Exekutorského úřadu Přerov.