Hlavní navigace

Praha hostila významné osobnosti burzovního investování

Sdílet

Redakce 7. 11. 2007

Téměř 500 investorů a dalších hostů se dne 3. listopadu 2007 zúčastnilo 3. Konference investičních příležitostí, na které vystoupila elita investičního obchodování, evropských burz a analytických společnosti. Vedle jednoho z nejefektivnějších světových investorů Alexandra Eldera na akci pořádané společností brokerjet České spořitelny vystoupili také zástupci Burzy cenných papírů Praha, Stuttgartské burzy EUWAX, společnosti Deloitte and Touche, Erste Bank a další. Cílem konference bylo mimo jiné prezentovat nejnovější trendy v úspěšném investování s důrazem na prezentaci a porovnání burz v státech střední Evropy.

„Kromě přednášky amerického tradera Alexandra Elder vzbudila velkou pozornost a bohatou diskusi prezentace Petra Koblice, generálního ředitele BCPP, který hovořil o boření mýtů o tom, že na BCPP není s čím obchodovat, je to drahé a chybí větší počet IPO.“ uvedl Libor Janoušek, obchodní ředitel brokerjet ČS. „Jsme rádi, že se nám podařilo úspěšně navázat na úspěch předchozích dvou ročníků konference a téměř zdvojnásobit počet účastníků na té letošní. Považuji to za důkaz, že český národ se mimo jiné stává i národem investorů,“ dodal Libor Janoušek.

Letošní Konference investičních příležitostí uspořádal brokerjet ČS s podtitulem Vstupenka do světa úspěšných investorů. Účastníkům nabídla možnost dozvědět se o nových trendech v oblasti investování, setkat se se zástupci předních společností z trhu investování, nahlédnutí na změny ve zdanění jako důsledek daňové reformy pro rok 2008 a v neposlední řadě osobně poznat Alexandra Eldera, autora bestselleru Tradingem k bohatství. Hlavním mediálním partnerem konference byla Česká televize, mediálními partnery byly servery i-point, seznam, Měšec.cz, traders, fondy a ekonomický časopis Osobní finance.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).