Hlavní navigace

Poradenská společnost Swiss Life Select má nového generálního ředitele

Sdílet

Jiří Hovorka 11. 7. 2018

Novým generálním ředitelem poradenské společnosti Swiss Life Select se stal Karel Šulc (53 let). Ve funkci generálního ředitele nahradil Šulc Petra Vitáska. Ten byl generálním ředitelem české pobočky Swiss Life Select od ledna 2017 a nyní se posouvá do dozorčí rady, která bude mít celkově čtyři členy. 

Šulc působí ve Swiss Life Select více než deset let. Ve společnosti zastával pozici ředitele specializované divize Medical a zároveň působil jako ředitel poradenského centra v Praze.


Autor: Swiss Life Select

Karel Šulc

Swiss Life v České republice plánuje růst a posilovat pozici lídra na trhu nezávislého poradenství. Rád bych pokračoval v rozvoji společnosti a našich specializovaných divizí Medical, Premium a Corporate Services, rovněž budeme inovovat stávající produkty a představovat nové. Našimi prioritami jsou neustálé zlepšování klientského servisu, kvalitní zajištění života našich klientů, podpora investic a dlouhodobého spoření. Ve Swiss Life zrychlujeme digitalizaci, vítáme  regulaci a zavádíme placené poradenství, říká Šulc.   

Karel Šulc absolvoval studium na Českém vysokém učení technickém v Praze. Jako dobrovolník působil v Nadaci Naděje dětem. Hovoří anglicky, německy, rusky a polsky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).