Podnikatel.cz: Elektronické občanky se odsouvají na rok 2012

Datové schránky fungují v ostrém provozu již přes tři měsíce, avšak závádění dalších prvků elektronické komunikace nabírá zpoždění. Ostré spuštění nových základních registrů a elektronických občanských průkazů se odsunuje až na rok 2012.

Poslanecká sněmovna dnes ukázala, že na některých věcech se dohodnout dokáže, když posunula o jeden rok ostré spuštění čtyř základních registrů a vydávání elektronických občanských průkazů. Návrh poslanci konzultovali s ministerstvem vnitra, které odložení jednoznačně podpořilo. Obyvatelé by se tak měli dočkat elektronických průkazů v lednu roku 2012 a základních registrů v červenci téhož roku.

Projekt základních registrů je složitý technický mechanismus, kdy jednotlivé kroky na sebe musí navazovat a ukazuje se, že původně stanovená lhůta jednoho roku k celé realizaci nestačí. Novela obsahuje i zmocnění pro vládu stanovit nařízením bližší technický harmonogram a způsob přechodu na nový systém, doplnil Martin Pecina, ministr vnitra.

Více na Podnikatel.cz: Elektronické občanky se odsouvají na rok 2012

Nepodali jste přiznání k dani z nemovitosti v lednu? Sankci se stále vyhnete Online nákupy vám ušetří čas i peníze        
MoB
MoB (neregistrovaný) 131.207.140.---
11. 2. 2010 15:07 Nový

Re: Podnikatel.cz: Elektronické občanky se odsouvají na rok 2012

No, možná se umí dohodnout, ale jestli jenom na takovéhle prkotině, tak to je málo. Sice nevíme, kam půjdeme, co tam budeme dělat, jak to zaplatíme… ale shodli jsme se, že máme pěkné tkaničky. Já bych na takový výlet nešel…

lucid
lucid (neregistrovaný) ---.cust.selfnet.cz
14. 2. 2010 23:36 Nový

Nový světový řád

Musíme počkat než dostudují všehoschopní právníci „virtuální komunikace programu Orwel 1984“ , než se naučí používat tlačítka DELETE -CTRLV…žádná kontrola, žádné originály, žádné důkazy, vše rychlé , snadné a vše okamžitě a naprosto jinak…

http://www.youtube.com/watch?v=tA-eNaQfSAk&feature=related

http://tajomstva.org/new-world-order/selma-666-univerzalni-system-kontroly-lidi