Hlavní navigace

Počet osobních bankrotů neustále roste

Sdílet

Arsen Lazarevič 2. 11. 2012

Podle analýzy společnosti CCB – Czech Credit Bureau bylo v říjnu vyhlášeno 1703 osobních bankrotů. Bylo jich o 293 více než v záři letošního roku. Počet návrhu na osobní bankrot dosáhl 2348. Za 10 měsíců tohoto roku bylo vyhlášeno celkem 14092 osobních bankrotů. Oproti minulému roku se za stejné období jedná o nárůst 51 %.

Počet osobních bankrotů se bude zvyšovat i nadále, ale růst již nebude tak strmý, jako v předchozích obdobích. V letošním roce se v průměru jejich počet zvýšil o 51 %, v roce loňském to bylo o 90 %, uvádí vedoucí analytického oddělení CCB – Czech Credit Bureau Věra Kameníčková.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2012 15:37

  Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz

  uz znam 2 lidi, kteri maji tucne prijmy bokem a umyslne nesplaceli nabrane pujcky a nechali si vyhlasit bankrot a ted oficialne zije na zivotnim minimu a splati sotva polovinu uveru. Jeden z nich vesele jezdi po meste v nove oktavce (holt psana na brachu) a je vysmatej jak leco ;-)

 • 3. 12. 2012 17:33

  Vašek (neregistrovaný) 85.70.0.---

  Hlavně se nenechte napálit od společností typu "správce dluhu", Vaňkovejma z Nymburka, asterii a podobně. Takový blbosti jsem dělal já a k ničemu. Nechte si ten návrh na oddužení zpracovat od INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE. Ty to aspoň uměj a co mám zkusenost tak to rádi udělaj. dávám tip na keton.eu , udělala mi to pani správnkyně expresně, levně a zachránila mi tim barák!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).