Hlavní navigace

Plastika na třídní sraz nebo dovolená pro tchyni: Na co všechno si Češi půjčují?

Sdílet

Gabriela Hájková 19. 12. 2013

Ačkoli Češi už pomalu začínají chápat, že na vánoční dárky nebo dovolenou by si půjčovat neměli, přesto existuje poměrně široké rozpětí ve vnímání toho, kvůli čemu je nutné se zadlužit. S jakými důvody dokáží Češi vyplnit žádost o půjčku? O část ze záznamů se podělila společnost Profi Credit.

Dovolená pro tchýni

Manželský pár nutně potřeboval půjčku na dovolenou. Nikoliv pro sebe, ale pro tchýni. Manželé s ní totiž bydlí ve společné domácnosti a neodkladně se jí potřebovali alespoň na týden zbavit a odpočinout si. 

Plastika na třídní sraz

Naše klientské centrum pobavila paní, která pracovnici call centra naléhavým hlasem sdělovala, že potřebuje velice rychle půjčit peníze na plastickou operaci (lifting obličeje). Za čtvrt roku totiž bude mít třídní sraz základní školy po 50ti letech a potřebuje, aby vypadala co nejlépe a spolužačky záviděly.

Oslava narozenin 

Rychle půjčit potřeboval rovněž muž, který chtěl 5000 korun na oslavu šedesátých narozenin, aby ho chlapi v hospodě nepomluvili.

Inseminace dobytka

Muž žádal o půjčku na inseminaci dobytka.

Psí výstava 

Paní chtěla půjčit peníze, aby mohla vzít svého psa do psího salónu. Přihlásila ho totiž na výstavu a byla přesvědčená, že určitě vyhraje

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).