Spočítejte si...

Zavřít

Paysec od ČSOB končí jako peněženka

Platební portál Paysec od ČSOB k 30. 6. 2016 skončí jako služba elektronické peněženky pro soukromé osoby. Nadále však bude fungovat jako platební portál pro obcbodníky a neziskové organizace.

Uživatelé musí do 30. 6. 2016 své prostředky na kontě převést jinam, resp. vybrat, po tomto datu se již k účtu nepřihlásí.

Peníze z konta Paysec lze „vybít“, tj. převést na jakýkoli účet, z něhož proběhlo nabití konta (musíte na Paysec poslat z bankovního účtu min. 1 Kč, poté to půjde). Alternativně lze zůstatek převést na kredit předplacené platební karty Cool karta, kterou můžete získat na pobočkách ČSOB, nebo online. Kredit můžete utratit i nákupem u obchdníků podporujících Paysec (např. České dráhy).

Paysec vznikl v dubnu 2008 jako alternativa platbám mezi uživateli a obchodníky. Více: PaySec, nová voda v platbách na českém internetu

Mezi prodejci dálničních známek opět kolují padělky Evropská centrální banka stahuje 500 eurové bankovky        
Roman Vithous aura:10
4. 5. 2016 18:09 Nový

Hmmm...

Občas jsem používal. Po Mobitu další končící platební systém, provozovaný dinosauří bankou, který majitelé nezvládli nastavit a propagovat tak, aby byl pro uživatele dostatečně atraktivní.