Hlavní navigace

OZP otevírá 11 nových poboček

Sdílet

Lenka Kašparová 3. 2. 2020

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) otevírá 3. února 2020 jedenáct nových poboček po celé České republice. V každém kraji vznikla nejméně jedna. V nejbližších dnech pak OZP hodlá otevřít dalších pět poboček. Celkem tak bude mít OZP na území ČR 40 poboček.

Nové lokality jsme vybírali zejména podle dvou klíčů – zaprvé jsme hledali nová pracoviště tam, kde máme velký počet klientů, ale nejbližší přepážka byla doposud poměrně daleko, jako třeba na Mělníku nebo v Přerově, a za druhé jsme chtěli zachovat návaznost na úspěšné lokality z pilotního rozšíření kontaktních míst z minulého roku, které naši klienti znali pod označením OZP Expres, vysvětluje Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka Oborové zdravotní pojišťovny.

Otevírací doba nových poboček bude v pondělí a ve středu od 9 do 17 hodin s přestávkou v poledne. Na pobočkách si můžete například vyřídit žádost o příspěvky na prevenci, které si ale zařídíte i prostřednictvím aplikace VITAKARTA. OZP letos přispívá až 2000 Kč na dentální hygienu nebo 500 Kč na zdraví prospěšné aktivity a produkty. Konkrétně jde třeba o lehké sportování včetně cvičení a plavání nebo členství v dětském pohybovém kroužku. Dále na rehabilitace a fyzioterapie, pořízení brýlí a kontaktních čoček, tábory a příměstské tábory a ozdravné pobyty pro děti nebo koupě vitaminů.

Mapa nových kontaktních míst OZP:

OZP otevírá 3. února 2020 jedenáct nových poboček po celé České republice.
Autor: Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví

OZP otevírá 3. února 2020 jedenáct nových poboček po celé České republice. Dalších 5 otevře v nejbližších dnech.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).