Spočítejte si...

Zavřít

Osobní a firemní peníze na jednom účtě

Komerční banka začala nabízet pro podnikatele Program Duo. Má-li podnikatel v bance veden libovolný podnikatelský balíček, může získat podnikatel nebo statutární zástupce společnosti k němu vedení osobního balíčku Duo Konta zcela zdarma. Přínosů pro majitele tohoto programu je hned několik. Hlavní výhodou je, že může osobní a firemní finance spravovat na jednom účtě a přitom odděleně, navíc za jednu cenu. Program Duo obsahuje jeden podnikatelský balíček Komerční banky a osobní účet Duo konto pro správu soukromých financí podnikatele. Zahrnuje osobní běžný korunový účet, VISA platební kartu Perfekt karta se dvěma výběry hotovosti z bankomatů KB měsíčně zdarma a telefonní bankovnictví Expresní linka KB nebo internetové bankovnictví Mojebanka.

Za nákupy do zahraničí bez hotovosti Ruzyňské letiště chce příští rok přepravit 13 milionů cestujících        
P.C.
P.C. (neregistrovaný)
22. 11. 2007 12:00 Nový

Nevím, zda není pozdě

Před měsícem jsem podnikatelský účet u KB zrušil. Platil jsem cca 500 měsíčně za balíček a poplatky využívané nad jeho rámec, ale používané služby tomu určitě neodpovídaly. Ponechal jsem si účet v eBance, který má sice drahé služby, ale používám ho jen v případě nutnosti a vše ostatní hrnu přes FIO, kde jsem za 4 měsíce zaplatil na poplatcích pouze 6,- Kč za jeden výběr z bankomatu...

KB má možná bezpečnější internetové bankovnictví (s čipovou kartou), ale má cenu takového molocha ještě podporovat, když za ta léta nebyl schopen umožnit platby v neděli a ve svátek (podnikatelé vědí, jak se to hodí), o páteční příchozí platbě se dozvím až v pondělí, češtinu v aplikacích záměrně potlačuje, podporuje jen jeden prohlížeč (možná se to už změnilo), se zákazníkem se baví až v případě, má-li na účtu milion a víc a při nastavování kontokorentu chce buď podepsat prázdnou směnku nebo vyrukuje s podmínkami hemžícími se evropskými paragrafy, které pracovnice na přepážce ani nedovede vysvětlit?