Hlavní navigace

Osobní a firemní peníze na jednom účtě

Sdílet

Redakce 22. 11. 2007

Komerční banka začala nabízet pro podnikatele Program Duo. Má-li podnikatel v bance veden libovolný podnikatelský balíček, může získat podnikatel nebo statutární zástupce společnosti k němu vedení osobního balíčku Duo Konta zcela zdarma. Přínosů pro majitele tohoto programu je hned několik. Hlavní výhodou je, že může osobní a firemní finance spravovat na jednom účtě a přitom odděleně, navíc za jednu cenu. Program Duo obsahuje jeden podnikatelský balíček Komerční banky a osobní účet Duo konto pro správu soukromých financí podnikatele. Zahrnuje osobní běžný korunový účet, VISA platební kartu Perfekt karta se dvěma výběry hotovosti z bankomatů KB měsíčně zdarma a telefonní bankovnictví Expresní linka KB nebo internetové bankovnictví Mojebanka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 11. 2007 12:00

    P.C. (neregistrovaný)
    Před měsícem jsem podnikatelský účet u KB zrušil. Platil jsem cca 500 měsíčně za balíček a poplatky využívané nad jeho rámec, ale používané služby tomu určitě neodpovídaly. Ponechal jsem si účet v eBance, který má sice drahé služby, ale používám ho jen v případě nutnosti a vše ostatní hrnu přes FIO, kde jsem za 4 měsíce zaplatil na poplatcích pouze 6,- Kč za jeden výběr z bankomatu...

    KB má možná bezpečnější internetové bankovnictví (s čipovou kartou), ale má cenu takového molocha ještě podporovat, když za ta léta nebyl schopen umožnit platby v neděli a ve svátek (podnikatelé vědí, jak se to hodí), o páteční příchozí platbě se dozvím až v pondělí, češtinu v aplikacích záměrně potlačuje, podporuje jen jeden prohlížeč (možná se to už změnilo), se zákazníkem se baví až v případě, má-li na účtu milion a víc a při nastavování kontokorentu chce buď podepsat prázdnou směnku nebo vyrukuje s podmínkami hemžícími se evropskými paragrafy, které pracovnice na přepážce ani nedovede vysvětlit?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).