Hlavní navigace

O úvěr je možné požádat i přes bankomat

Sdílet

Gabriela Hájková 17. 12. 2009

Bankomat nemusí sloužit pouze na vybírání peněz nebo zjišťování zůstatku na účtu. Kromě poměrně nově zavedených depozitních bankomatů začínají banky do přístrojů přidávat i další služby, kterých mohou klienti využít.

Jednou z takových služeb je například žádost o úvěr. Klienti České spořitelny například mohou od prvního prosince žádat prostřednictvím bankomatu o kontokorent. Pokud chtějí, mohou prostřednictvím PIN pak nabídku potvrdit a peníze se automaticky připíší na účet bez nutnosti navštívit pobočku. Kontokorent nebo jeho navýšení konkrétním klientům umíme nabídnout díky pečlivému zpracování a vyhodnocování klientských dat. Nabízíme takovou výši kontokorentu, která daného klienta nepředluží, uvedla Kristýna Havligerová, mluvčí z České spořitelny.

Podobnou, ale ne tak komfortní službu nabízí i bankomaty GE Money Bank, ČSOB a Poštovní spořitelny. Stávajícím klientům bankomat nabídne předschválenou výši úvěru. Klient může zadat své číslo a čas, kdy ho může kontaktovat naše callcentrum a to s ním pak dohodne konkrétní kontury úvěru. Sjednat úvěr ale musí stejně na pobočce, nastínila postup serveru Měšec.cz Denisa SalátkováPoštovní spořitelny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).